Skip to content

Jak vyměnit SIM a paměťovou kartu v Samsung Galaxy S7 / Edge

12 de Červenec de 2021
GettyImages 636622634 a0adea88c7f248998cff71721a954a38

Vzhledem k voděodolným schopnostem telefonů Samsung Galaxy S7 a S7 Edge musí být sloty pro paměťové karty a SIM karty pevně utěsněny, aby byly chráněny před vlhkostí. Naučte se, jak rozebrat telefon a vyměnit SIM a paměťové karty pro vaše zařízení Galaxy S7. Pokyny v tomto článku platí pro smartphony Samsung Galaxy S7 a S7 Edge, ale tyto kroky mohou fungovat i pro ostatní modely Samsung.

Jak vyměnit SIM a paměťovou kartu v Samsung Galaxy S7 Edge

SIM a paměťové karty jsou umístěny na stejném místě na obou zařízeních: na horním okraji telefonu, který je označen tenkým obdélníkovým slotem s malou dírkou. Než začnete, ujistěte se, že je telefon vypnutý:

 1. Najděte svůj vysouvací kolík Samsung Galaxy S7 Edge. Pokud jste si zakoupili zcela nový Samsung Galaxy S7 Edge, najdete v krabici malý kovový klíč, pomocí kterého můžete přistupovat k SIM a paměťovým kartám. Pokud nemáte vyhazovací kolík, můžete použít narovnanou kancelářskou sponku.

 2. Otevřete přihrádku na SIM / paměťovou kartu. Vložte vyhazovací kolík (nebo kancelářskou sponku) do dírky, aby zásobník vyskočil. Jemně zatáhněte za okraje zásobníku a vyjměte jej.

  Otevření zásobníku Samsung Galaxy S7 Edge

 3. Vložte SIM / paměťovou kartu do zásobníku. Přizpůsobte tvar zapuštěných oblastí své SIM kartě nebo kartě microSD. Název a značka na obou kartách by měly směřovat nahoru a zlatá část SIM karty by měla směřovat dolů. U zařízení, která ještě nemají nainstalovanou SIM nebo paměťovou kartu, si všimnete dvou obdélníkových otvorů. Větší je pro paměťovou kartu a menší vnitřní prohlubeň pro SIM kartu.

  Zásobník na karty Samsung Galaxy S7 Edge

 4. Vyměňte zásobník. Opatrně zasuňte přihrádku zpět do telefonu a zatlačte, dokud nebude bezpečně na svém místě.

  Vložení zpět zásobník Samsung Galaxy S7 Edge

Jak vyměnit SIM a paměťovou kartu v Samsung Galaxy S7

Pro ty, kteří vlastní běžný Samsung Galaxy S7, je postup v zásadě stejný:

 1. Otevřete přihrádku na SIM / paměťovou kartu. Pomocí vysouvacího kolíku nebo narovnané kancelářské sponky zatlačte do dírky pro zásobník SIM a paměťové karty. Zásobník by měl po použití požadované síly vyskočit.

  Samsung Galaxy S7 SIM, zásobník MicroSD

 2. Vyměňte kartu SIM / MicroSD a poté zasuňte zásobník. Zarovnejte kartu SIM nebo paměťovou kartu s přihrádkou a opatrně zasuňte přihrádku zpět do otvoru slotu. Zatlačte na něj, dokud není zásobník bezpečně utěsněn.

  Opětovné vložení zásobníku Samsung Galaxy S7