Skip to content

Jak vypnout Pandoru

11 de Srpen de 2021
GettyImages 518617691 840ccabb36e1476091dd1c0a51df92cf

Pandora je skvělý způsob, jak najít hudbu pro každou příležitost. Když aplikaci nepoužíváte, může vám vybít baterii smartphonu a způsobit, že ostatní aplikace ve vašem zařízení zpomalí procházení. Zjistěte, jak vypnout Pandoru na různých zařízeních, abyste nevybíjeli baterii spuštěním Pandory na pozadí. Tento článek obsahuje pokyny k vypnutí Pandory pro Android, iOS, macOS a Windows.

Jak vypnout Pandoru v systému Android

Na obrazovce Nedávné aplikace můžete zavřít aplikace v systému Android. Na novějších zařízeních (Android 9 a novějších) přejetím prstem ze spodní části obrazovky nahoru spustíte spuštěné aplikace, vyhledáte aplikaci Pandora a poté ji přejetím prstem z obrazovky zavřete.

Na starších zařízeních Android klepněte na Jídelní lístek tlačítko na telefonu, aby se zobrazily vaše aktivní aplikace, vyhledejte aplikaci Pandora a poté ji zavřete přejetím prstem z obrazovky.

Zavření Pandory ve starších verzích systému Android

Vypněte Pandoru na iOS

Chcete -li zavřít aplikace na iPhonech a dalších zařízeních iOS, přejeďte prstem nahoru ze spodní části obrazovky a poté přejetím prstem nahoru v aplikaci Pandora ji zavřete. U iPhonů před iPhone X otevřete přepínač aplikací dvojitým poklepáním na tlačítko Domů.

Zavření Pandory z přepínače aplikací v iOS

Jak vypnout Pandoru ve Windows a Mac

Pokud aplikaci spouštíte na počítači Mac nebo Windows, vyberte X v pravém horním (nebo horním levém) rohu zavřete Pandoru.

Zavření Pandory ve Windows