Skip to content

Jak vypnout Samsung Note 10

12 de Červenec de 2021
how to turn off the samsung note 10 5184484 1 9a8b50b2a71047439b03f7f7727056e6

Co je třeba vědět

 • Chcete-li poznámku 10 vypnout, podržte vypínač přibližně 1 sekundu. Jakmile se objeví, klepněte na Vypnout volba.
 • Pokud je telefon uzamčen, podržte stisknuté tlačítko napájení po dobu asi 10 sekund, abyste provedli „tvrdé“ vypnutí.
 • Jako poslední možnost stiskněte a podržte Snížit hlasitost tlačítko a poté stiskněte a podržte tlačítko Napájení knoflík.

Tento článek popisuje, jak vypnout Samsung Note 10. Pokud proces nefunguje podle očekávání, dáme vám také několik záložních řešení.

Jak vypnu Samsung Note 10?

Chcete-li poznámku 10 úplně vypnout, nezapomeňte nejprve uložit všechna data, na kterých pracujete, do kterékoli z vašich otevřených aplikací v případě, že se neuloží automaticky. Až budete připraveni, postupujte takto:

 1. Podržte stisknuté tlačítko Napájení na levé straně (pod ovladačem ovládání hlasitosti) po dobu přibližně 1–2 sekund. Čas může záviset na tom, jak moc se váš telefon aktuálně děje.

 2. Ze zobrazených možností vyberte Vypnout.

 3. Zařízení se po několika okamžicích vypne, opět podle toho, kolik aplikací je otevřeno a zda jsou zaneprázdněné.

Jak vynucuji vypnutí mé poznámky Samsung 10?

V některých případech nemusí být možné, aby se zobrazila obrazovka Vypnutí. V takovém případě budete muset vynutit vypnutí zařízení Note 10 následujícím způsobem:

 1. Podržte výše zmíněné tlačítko Napájení; podržte jej stisknuté alespoň 10 sekund.

 2. V tomto případě se nezobrazí žádná obrazovka; telefon by se měl hned vypnout. Jakmile uvidíte vypnutí displeje, budete vědět, že to fungovalo.

 3. Pokud výše uvedený postup nefunguje, zkuste to znovu, zatímco držíte tlačítko snížení hlasitosti. Pokud potřebujete tento krok provést, ujistěte se, že držíte Volume Dolů a ne Volume Nahoru. Tlačítko Zvýšení hlasitosti vás vyzve k úplnému obnovení továrního nastavení, které odstraní všechny aplikace a data ze zařízení (které vy ne v tomto případě).

 4. Pokud přidání tlačítka pro snížení hlasitosti nefunguje, budete muset počkat, dokud se baterie nevybije.

FAQ

 • Jak vypnete Amber Alerts na Samsung Note 10?

  Na většině zařízení Samsung otevřete Zprávy a klepněte na Více (ikona se třemi tečkami) vedle vyhledávací funkce. Klepněte na Nastavení > Nastavení nouzového varovánía potom klepněte na Nouzové výstrahy a vypnout Oranžová upozornění.

 • Jak zapnu svůj Samsung Galaxy Note 10?

  Chcete-li zapnout Galaxy Note 10, stiskněte a podržte tlačítko Bixby (napájení) na boční straně zařízení. Pokud se zobrazí výzva, odemkněte telefon.