Skip to content

Jak vytvářet videa z Minecraftu

12 de Srpen de 2021
1 aZcbE4e 5655a9935f9b5835e436949c

Jak vytvářet videa z Minecraftu

Vytváření videí z Minecraftu není snadný proces. Ať už se jedná o Let’s Plays, Machinimas, Reviews, Redstone Tutorials nebo jakýkoli jiný z různých žánrů videa, chce to čas. Na začátku není nikdo dokonalý, ale tento článek vám pomůže najít si místo ve scéně tvorby videa Minecraft online.

Nalezení sebe sama

Vytváření videí MC - 2

Výsledek hledání pro „Minecraft“.
Hledání sebe sama je velký proces, pokud jde o vytváření obsahu na internetu. Problém s vytvářením videí, kde je může vidět kdokoli, je originální. Originalita je vždy hlavním cílem. Při vytváření produktu si položte otázku, co by vás bavilo. Poté, co jste odpověděli na svou vlastní otázku, se zeptejte, jak byste mohli přimět diváky, aby si to s vámi užili. Podívat se na někoho úspěšného a říci: „Budu dělat přesně to, co oni“ je víceméně špatný způsob, jak k tomu přistupovat. Zdokonalili své vlastní řemeslo a bohužel, pokud jste si to mysleli, někdo jiný také. Buďte sami sebou a vaše publikum vás za to bude milovat víc, než si myslíte. Můžeš být sám sebou snazší než někdo jiný.

Úpravy

Vytváření videí MC - 3

Sony Vegas je jedním z mnoha nástrojů pro úpravy !.
Zeptejte se jakéhokoli výrobce videa, jaký je nejnáročnější proces při vytváření online zábavy, a bezpochyby bude „střih“ jejich odpovědí. Bez jakýchkoli znalostí o úpravách nečekejte, že budete pořizovat videa s kvalitou lidí, kteří se tomu věnují roky. Přesně, jak bylo řečeno výše, „zdokonalili vlastní řemeslo“. Pokud jste v úpravách a tvorbě videí zcela nová, doporučujeme nahrávat pomocí OBS (Open Broadcaster Software) a upravovat pomocí iMovie nebo jednoho z mnoha bezplatných editorů videa v závislosti na vašem operačním systému. Poté, co se v různých softwarech zorientujete, zkuste přejít na Sony Vegas (pouze Windows) nebo Adobe Premiere (funguje na obou). Nalezení nebo vymýšlení vlastního tvůrčího vlivu je nesmírně důležité při rozhodování o tom, jak chcete vytvářet videa. Možná vaše kreativita vychází z vašeho komentáře, zatímco ostatní se soustředí na úpravy. Zatímco u obou hraje střih hlavní roli, není vždy špatné nechat komentář někdy mluvit sám za sebe, a to doslova. Nakonec najdete rovnováhu a budete vědět, jak se na internetu kreativně vylíčit.

Trpělivost

Vytváření MC videí

Windows Live Movie Maker (nyní ukončen) stále používá skvělá bezplatná možnost pro úpravy videa !.
Komunita Minecraftu je naprosto obrovská! Tisíce lidí denně nahrávají obsah Minecraftu, takže je velmi těžké se dostat dovnitř a najít si své místo. Je třeba si uvědomit, že publikum přes noc neroste. Zatímco někteří lidé mohou mít velké štěstí a rychle vystoupat na vrchol, neznamená to, že to zvládne každý. Věnujte úsilí, čas a lásku tomu, co děláte. Pokud to děláte a nedělá vám to radost, možná tvorba videa není pro vás. Nezaměňujte si však to, že vás někdo odradí tím, že si to neužíváte. Každý tvůrce videa narazí na hrubý patch, i ten velký. Plaťte dál, určitě si získáte publikum.

Kvalita, ne kvantita

Vytváření videí MC - 5

Obrovská mylná představa nejen na scéně tvorby videa Minecraft, ale na scéně YouTube obecně spočívá v tom, že každodenní vytváření obsahu je nutností. Nepodléhejte tomuto myšlení, pokud si nejste absolutně jisti, že jste na tento druh závazku připraveni. Nikdy neobětujte kvalitu videa, protože na ten den musíte video dostat. Dobrou otázkou, kterou byste si při přidávání potenciálních finálních úprav na video měli položit, je: „Kdybych nahrál toto, opravdu by mě to bavilo?“ Pokud je odpověď na tuto otázku „ne“, je nejlepší ji nenahrávat. Pokud vás nebaví vaše vlastní tvorba, proč by měl někdo jiný?

Na závěr

Youtune video screenshot

Video od YouTubera „TheRedEngineer“.

Originalita je klíčem. Nenechte se odradit. Udělejte si čas a snažte se. Když se dostanete do rytmu produkce videí, budete je moci produkovat mnohem efektivněji. Pamatujte si, že Minecraft je velmi tvrdá komunita YouTube, do které si vás někdo nevšimne. Vzhledem k tomu, že se tolik lidí pokouší dělat to, čemu někteří říkají „stejné jako všechno ostatní“, je velmi snadné do toho zapadnout. Vyčnívat. Soustřeďte se na maličkosti, na které si všichni ostatní nedají pozor. Pokud zdokonalíte své řemeslo, publikum si toho všimne. Určitě to však bude nějakou dobu trvat.