Skip to content

Jak vytvořit účet Samsung

14 de Červenec de 2021
001 creating a samsung account 579622 5c58964246e0fb0001821493

Co je třeba vědět

 • V libovolném prohlížeči přejděte na webovou stránku Účet Samsung a vyberte Vytvořit účet.
 • V telefonu Samsung přejděte na Nastavení > Cloud a účty > Účty > Přidat účet > Účet Samsung > Vytvořit účet.
 • S účtem Samsung můžete na dálku vyhledat, vymazat, zamknout a odemknout telefon, zálohovat data a používat exkluzivní aplikace.

Tento článek vysvětluje, jak vytvořit účet Samsung ve webovém prohlížeči nebo pomocí libovolného smartphonu Samsung.

Jak vytvořit účet Samsung v počítači

Účet Samsung si můžete vytvořit během procesu instalace v telefonu, ale můžete to udělat také online prostřednictvím počítače.

 1. V libovolném prohlížeči přejděte na webovou stránku Účet Samsung a vyberte Vytvořit účet.

 2. Přečtěte si Podmínky, Podmínky služby a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Samsung na další stránce a vyberte SOUHLASIT.

  Přečtěte si Smluvní podmínky, Podmínky služby a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Samsung na stránce pro vytvoření účtu Samsung a vyberte SOUHLASIT.

 3. Vyplňte registrační formulář zadáním své e-mailové adresy, výběrem hesla a vyplněním některých údajů profilu, poté vyberte DALŠÍ.

  Tlačítko Další na stránce pro vytvoření účtu Samsung

Proč si založit účet Samsung?

Mnoho výrobců smartphonů vás vyzývá, abyste si vytvořili uživatelské účty, které často přidávají další funkce a služby. Když si nastavíte účet Samsung, máte nejen snadný přístup k různým službám Samsung, ale také rychlý a jednoduchý způsob vyhledání, vypnutí nebo dokonce vymazání telefonu, pokud dojde ke ztrátě nebo odcizení.

Jak přidat účet Samsung do telefonu

Přidejte do svého smartphonu účet Samsung z Přidat účet sekce hlavních nastavení. Rozhraní vašeho telefonu Samsung se může lišit od snímků obrazovky níže, ale kroky pro aktivaci účtu Samsung jsou stejné pro všechna zařízení.

 1. Otevřete v telefonu hlavní aplikaci Nastavení.

 2. Přejděte dolů a klepněte na Cloud a účty > Účty. Pokud již k vašemu telefonu je přiřazen účet Samsung, musíte jej před přidáním dalšího odebrat.

  1626227228 968 Jak vytvorit ucet Samsung Cloud a účty> Účty.“ class=“lazyload“ id=“mntl-sc-block-image_1-0-35″ >

 3. Vybrat Přidat účet.

 4. Zobrazí se seznam všech účtů, které lze v telefonu nastavit. Aktivní účty budou mít vedle sebe zelenou tečku a neaktivní účty šedou tečku. Vybrat Účet Samsung. Chcete-li pokračovat, musíte být připojeni k Wi-Fi nebo datové síti.

 5. Na obrazovce účtu Samsung vyberte Vytvořit účet. Chcete-li přidat existující účet Samsung, například účet vytvořený v počítači, zadejte informace o svém účtu a klepněte na Přihlásit se.

  1626227228 595 Jak vytvorit ucet Samsung Účet Samsung> Vytvořit účet.“ class=“lazyload“ id=“mntl-sc-block-image_1-0-48″ >

 6. Klepněte na další přijmout podmínky služby.

 7. Zadejte požadované informace včetně e-mailové adresy, hesla a vašeho jména a poté vyberte Vytvořit.

 8. Chcete-li získat přístup k informacím o svém účtu, přejděte na Nastavení > Cloudové účty > Účty a klepněte na svůj Účet Samsung. Jakmile je váš účet nastaven, nezapomeňte jej nastavit Automatická synchronizace dat v Účty sekce.

  Po vytvoření účtu Samsung se objeví ve vašem Nastavení s ostatními účty.

Co můžete dělat se svým účtem Samsung?

S aktivním účtem Samsung můžete provádět následující a další:

 • Najděte svůj telefon.
 • Dálkově vymažte, zamkněte a odemkněte telefon.
 • Používejte pro svůj telefon exkluzivní aplikace, jako jsou Samsung Pay, Bixby, Samsung Health a Samsung Pass (biometrické údaje).
 • Zálohujte svá data a fotogalerii.

Jakmile si vytvoříte účet Samsung, můžete využívat všechny služby Samsung, aniž byste museli vytvářet nebo se přihlašovat pomocí dalších účtů. Každý telefon s Androidem bude vyžadovat, abyste si založili účet Google. Váš účet Samsung je úplně jiný a nabízí funkce, ke kterým nemáte přístup nikde jinde.

Klíčové funkce účtu Samsung

Nastavení účtu Samsung umožní vašemu telefonu kromě zvláštních funkcí pro kompatibilní televizory, Samsung Gear, počítače a další i další funkce.

Najít můj mobil

Toto je jedna z nejužitečnějších funkcí vašeho účtu Samsung. Funkce Najít můj mobil vám umožňuje zaregistrovat telefon a vyhledat jej, pokud se ztratí. Při sledování ztraceného telefonu jej můžete na dálku zamknout, vyzvánět telefonem (pokud si myslíte, že je ztracen, ale poblíž) a dokonce nastavit číslo, na které lze přesměrovat hovory na ztracený mobil. Pokud si myslíte, že vám telefon nebude vrácen, můžete telefon také vzdáleně vymazat a odstranit tak veškerá citlivá nebo soukromá data.

Samsung Find My Mobile mapa

Samsung Cloud

Pokud jste někým, kdo pořídí milion fotografií a nikdy si nepamatuje, že si je stáhne do počítače, nestresujte se. Samsung Cloud automaticky zálohuje věci tak často. Nastavte zařízení na synchronizaci:

 • Události a úkoly kalendáře
 • Kontakty, e-mailové adresy a vizitky
 • Obrázky, videa a příběhy
 • Prediktivní textová data
 • Hlasové poznámky, obrázky a úkoly
 • Připomenutí
 • Záložky, uložené stránky a otevřené karty ze služby Samsung Internet
 • Přihlašovací údaje Samsung Pass
 • Scrapbooky, obrázky, snímky obrazovky a webové adresy
 • S Poznamenejte si akční poznámky, oblíbené položky a kategorie

Samsung Health

Samsung Health funguje jako váš rozbočovač pro všechno zdraví. Kromě toho, že vám pomůže sledovat tréninky a příjem vody, může se také synchronizovat s běžícími aplikacemi a dát všechny požadované informace na jedno místo. V této aplikaci se toho děje hodně, ale cílem je získat kontrolu nad svým zdravím.

PENUP

Aplikace PENUP společnosti Samsung je skutečně sociální sítí pro umělce, kteří rádi sdílejí svou práci s ostatními. Pomocí pera S-Pen můžete přímo do telefonu kreslit úžasná umělecká díla.