Skip to content

Jak vytvořit účet Xbox

5 de Červenec de 2021
how to create an xbox account a050d34c336a4db790c8890165910beb

Co je třeba vědět

 • Konzola Xbox One: Stiskněte tlačítko Logo Xbox tlačítko na ovladači. Přejděte na Přihlásit se. Zvýraznit Přidat nový a stiskněte A > B > Získejte nový e-mail > A.
 • Webový prohlížeč: Přejděte na web Xbox. Vybrat prázdný profil ikona> Vytvořit jeden. Zadejte e-mail, heslo a jméno. Potvrďte informace prostřednictvím e-mailu.

Tento článek vysvětluje, jak vytvořit účet Xbox v konzole Xbox One nebo na webu Xbox.

Jak si vytvořit účet Xbox na konzoli Xbox One

Účty Xbox jsou nutností pro hraní videoher na konzolích Xbox, jako je Xbox One. Tyto bezplatné online účty se používají ke sledování pokroku na hraných titulech Xbox, ke spojení s přáteli hráčů a zálohování všech dat do cloudu pro použití na jiných zařízeních nebo při upgradu na novou konzolu Xbox. Pokud jste si koupili svou první konzoli Xbox, budete během instalace automaticky provedeni procesem vytvoření účtu. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak vytvořit účet Xbox, je konzola Xbox One. Můžete to udělat v několika snadných krocích.

 1. Stisknutím tlačítka s logem Xbox na ovladači Xbox otevřete Průvodce.

 2. Přejděte na ikonu Přihlásit se podokno.

  Podokno přihlášení na zařízení Xbox One

 3. Zvýraznit Přidat nový a stiskněte A na ovladači.

  Vytvoření účtu Xbox v konzole Xbox One.

 4. Na obrazovce se automaticky zobrazí klávesnice. lis B na ovladači jej odeberte.

  Vytvoření účtu Xbox v konzole Xbox One.

 5. Zvýraznit Získejte nový e-mail a stiskněte A zahájíte proces vytváření účtu. Pokud vytváříte účet Xbox pro dítě, zadejte jeho skutečný věk, nikoli jeho vlastní, abyste mohli spravovat jeho nastavení a omezení obsahu v nastavení rodiny Xbox. Jakmile bude účet pro dospělé vytvořen, nebudete jej moci změnit na podřízený. Pro každou konzolu nemusíte vytvářet účty Xbox One. Jeden účet Xbox lze použít na více konzolích Xbox a dokonce i ve hrách pro Xbox na Nintendo Switch a v aplikacích pro Xbox na zařízeních s Windows 10, iOS a Android.

Jak si vytvořit účet Xbox na webu

Kromě vytváření účtů Xbox na konzole Xbox můžete také vytvořit a spravovat účet na oficiálním webu Xbox. Tato metoda může být jednodušší, protože na rozdíl od řadiče Xbox budete moci na počítači zadávat informace pomocí klávesnice a myši. Můžete to udělat také před nastavením nové konzoly Xbox, abyste se do ní mohli rychle přihlásit pomocí nového účtu. Můžete také navštívit web Xbox a vytvořit nový účet Xbox na mobilním zařízení. Tady je postup, jak vytvořit účet Xbox na webu Xbox.

 1. Otevřete preferovaný webový prohlížeč a přejděte na oficiální web Xbox.

  Screenshot z webu Xbox.

 2. Klikněte na ikonu prázdného profilu v pravém horním rohu.

  Ikona účtu na Xbox.com

 3. Klepněte na Vytvořit jeden.

  Odkaz „Vytvořit jeden“ na Xbox Live

 4. Vložte svou e-mailovou adresu.

  Screenshot z webu Xbox.

  Pokud nemáte e-mailovou adresu, klikněte na Vytvořte novou e-mailovou adresu zaregistrovat bezplatný e-mail aplikace Outlook. Můžete také kliknout Místo toho použijte telefonní číslo připojit své telefonní číslo k novému účtu Xbox místo e-mailu.

 5. Klepněte na další.

  Tlačítko Další

 6. Zadejte heslo pro svůj účet Xbox.

  Screenshot z webu Xbox.

  Z bezpečnostních důvodů si vytvořte silné heslo, které je pro tento účet jedinečné a nezapomeňte použít kombinaci malých a velkých písmen a čísel.

 7. Zadejte své jméno a příjmení.

  Screenshot z webu Xbox.

  Po vytvoření účtu budete moci skrýt své jméno v nastavení účtu v konzole Xbox.

 8. Klepněte na další.

  Tlačítko Další

 9. Z rozevírací nabídky vyberte svou zemi nebo region a zadejte datum narození.

  Screenshot z webu Xbox.

 10. Klepněte na další.

  Tlačítko Další

 11. Na zadanou e-mailovou adresu vám nyní bude zaslán potvrzovací e-mail. Zadejte kód do e-mailu a klikněte na další.

  Screenshot z webu Xbox.

 12. Vyplňte bezpečnostní otázku a klikněte další.

  Screenshot z webu Xbox.

 13. Klepněte na Přijímám. Váš účet Xbox bude nyní vytvořen a budete automaticky přihlášeni na webu. Nyní se pomocí přihlašovacích údajů k účtu Xbox můžete přihlásit ke konzole Xbox a jakékoli aplikaci pro Xbox. Účet Xbox je také účet Microsoft, takže jej můžete použít také k přihlášení k dalším službám společnosti Microsoft, jako je Skype a Office atd.

  Tlačítko „Přijímám“

Potřebujete nový účet Xbox?

Možná nebudete muset vytvořit nový účet z následujících důvodů:

 • Můžete upravit téměř všechny informace spojené s vaším účtem Xbox, včetně vašeho jména a jmenovky hráče. Pro změnu také nemusíte vytvářet nový účet.
 • Účty Xbox lze použít na více konzolách a zařízeních. Stejný účet Xbox, který jste použili na konzole Xbox 360, lze stále používat na konzolích Xbox One, Xbox One S, Xbox One X a Xbox Series X. Při každém nákupu nové konzoly není nutné vytvářet nový účet.

Můžete si vytvořit tolik nových účtů Xbox, kolik chcete, ale je důležité si uvědomit, že pokrok ve hře nelze přenést mezi účty Xbox. Vytvořením nového účtu Xbox vytvoříte zcela nový účet, ke kterému nebude přidružena žádná vaše herní historie ani přátelé Xbox.

Musím si pro hraní her vytvořit účty Xbox Live?

Pokud jste přihlášeni ke konzole Xbox a přemýšlíte, jak vytvořit účet Xbox Live po zobrazení odkazů na něj, nemusíte si dělat starosti. Účet Microsoft Xbox Live je jednoduše jiný název pro účet Xbox, takže jej již máte. K hraní některých online her na konzole Xbox však možná budete potřebovat předplatné Xbox Live Gold. Xbox Live Gold je služba online předplatného, ​​která předplatitelům poskytuje přístup k režimům online her ve videohrách Xbox a několika titulům zdarma, které mohou každý měsíc vlastnit. Účty Xbox jsou identické s účtem Microsoft. Pokud používáte Hotmail, Outlook, Office, Skype, Microsoft Store nebo jakoukoli jinou službu Microsoft, můžete se pomocí tohoto účtu přihlásit do konzoly Xbox. Účet, který používáte, můžete také použít k hraní hry Minecraft nebo jiných her Xbox Live na Nintendo Switch a dalších herních platformách, jako jsou počítače se systémem Windows 10.