Skip to content

Jak zaparkovat číslo mobilního telefonu

13 de Září de 2021
GettyImages 136801710 58941f665f9b5874ee7e7886

Pokud odjíždíte ze země na delší cestu, platit za americkou mobilní službu nemá smysl. Přesto, pokud jste se k číslu připojili a chcete ho znovu použít, služby toto číslo zaparkují, takže na vás bude čekat, až se vrátíte. Zaparkování vašeho telefonního čísla vám umožní zachovat vlastnictví tohoto čísla, abyste v budoucnu nemuseli dostávat a rozdávat nové telefonní číslo. NumberBarn a Park My Phone jsou dvě oblíbené služby pro parkování telefonních čísel, které je třeba zvážit. Podívali jsme se na ně, abychom vám poskytli představu o funkcích a nákladech spojených s parkováním telefonního čísla. Můžete si také ověřit u svého mobilního operátora, zda pro vaše číslo nabízí pozastavení „dovolené“ nebo „pohotovostního režimu“.

Telefonní číslo můžete zaparkovat bez ohledu na to, jaké zařízení používáte nebo jakého máte operátora. Můžete také zaparkovat číslo pevné linky.

Number Barn

NumberBarn si účtuje 2 USD měsíčně za jednoduché ukládání telefonních čísel. Jednorázový poplatek za přenesení vašeho mobilního čísla do služby je 5 $. Po přenesení vašeho čísla do NumberBarn zrušte svou starou telefonní službu. Nahrajte 30sekundovou přizpůsobenou zprávu, aby ji volající slyšeli, když vytočí vaše zaparkované číslo nebo použijí výchozí zprávu NumberBarn. Mezi další užitečné funkce NumberBarn patří možnost odesílat a přijímat zprávy pomocí webového prohlížeče nebo aplikace NumberBarn pro zařízení iOS a Android. Textová služba není k dispozici pro bezplatná nebo mezinárodní čísla. NumberBarn také nabízí funkci blokování hovorů a protokoly hovorů, které můžete importovat do tabulkové aplikace. Některé plány nabízejí přesměrování hovorů za dodatečný měsíční poplatek a další služby NumberBarn vám umožňují vybrat a používat běžné nebo marné telefonní číslo.

Zaparkujte můj telefon

Park My Phone má čtyři možnosti. Základní tarif 3 $ za měsíc (při roční platbě) s názvem Deep Freeze zaparkuje vaše telefonní číslo po jednorázovém poplatku za přenos 15 $. Neobsahuje žádné měsíční minuty ani funkce, jako je hlasová schránka a přesměrování hovorů. Textové zprávy jsou volitelným doplňkem. Za 5 $ měsíčně získáte parkování telefonu, 100 měsíčních minut, žádný poplatek za přenos, 100 minut nahrávání hlasové pošty, možnost přizpůsobit si odchozí zprávu a zprávy z vaší hlasové pošty odeslané do vaší e -mailové schránky. Měsíční tarif 9 $ vám poskytne 500 minut příchozích hovorů a přesměrování hovorů, zatímco tarif 12 $ nabízí neomezené příchozí a odchozí volání a také textové zprávy. Další poplatky jsou účtovány za doplnění SIM karty a volání a data SIM karty.

Pozastavte číslo u svého operátora

Pokud vám parkování telefonu nevyhovuje, zeptejte se svého operátora, zda nabízí prázdninový pobyt. T-Mobile si účtuje 10 $ měsíčně po dobu až 90 dnů, čemu se říká „sezónní pozastavení“. S možností pozastavení dovolené od společnosti Verizon pozastavte službu na 30 dní až devět měsíců. Během pozastavení vám budou i nadále účtovány měsíční poplatky za některé služby a veškeré příslušné daně nebo příplatky. AT&T vám také umožňuje pozastavit službu (poplatky se liší). Většina přepravců nabízí užitečné služby pozastavení pro vojenské pracovníky při nasazení, proto se na svého poskytovatele služeb obraťte, zda se vás to týká.