Skip to content

Jak zastavit automatické přehrávání Apple Music

7 de Červenec de 2021
how to stop apple music from automatically playing 74d34b3d0124472da0a1d41dbcdda354

Co je třeba vědět

 • Chcete-li deaktivovat automatické přehrávání v Apple Music na iPhone, otevřete aktuální skladbu a klepněte na Automatické přehrávání ikona, dokud není vybrána.
 • Opakujte tyto kroky a zvýrazněte Automatické přehrávání ikona pro povolení nebo zapnutí nepřetržitého přehrávání v Apple Music.
 • Vypnutí Bluetooth na vašem iPhone a správné zavírání aplikací může zastavit automatické přehrávání Apple Music.

Tento článek vám ukáže, jak zastavit automatické přehrávání Apple Music na iPhone po dokončení skladby nebo alba. Zahrnuje také několik osvědčených tipů, které zabrání tomu, aby se aplikace iOS sama zapnula při připojení k jinému zařízení, jako je například systém automobilu, AirPods, sluchátka nebo reproduktor Bluetooth.

Jak zastavit automatické přehrávání Apple Music na iPhone

Ve výchozím nastavení bude aplikace Hudba iOS nepřetržitě přehrávat skladby z knihovny Apple Music, dokud nebude uvedeno jinak. Může to být frustrující, když si chcete poslechnout jednu melodii nebo album a pak vyrazit na den. Zde je návod, jak zastavit Apple Music v automatickém přehrávání skladeb.

 1. Otevřete aplikaci Hudba na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch. Aplikace Hudba pro iOS je zcela samostatná aplikace od aplikace iTunes Store.

 2. Klepněte na minipřehrávač ve spodní části obrazovky, který zobrazuje aktuální přehrávanou skladbu. Pokud nic nehraje, začněte hrát. Nezáleží na tom, kterou skladbu hrajete, protože tato změna, kterou provedeme v aplikaci Apple Music, bude mít automatické přehrávání, které bude platit v celé aplikaci pro všechny skladby.

 3. Klepněte na ikonu Další ikona v pravém dolním rohu obrazovky. Je to ten, který vypadá jako tři tečky a čáry naskládané na sebe.

 4. Pokud je aktivováno automatické přehrávání, měl by se ve spodní polovině obrazovky zobrazit seznam přehrávání automatického přehrávání a napravo od přehrávané skladby zvýrazněná ikona automatického přehrávání. Klepněte na ikonu Automatické přehrávání ikonu deaktivovat.

  The Automatické přehrávání ikona je ta, která vypadá jako symbol nekonečna.

 5. Pokud je provedeno správně, měl by seznam skladeb Autoplay okamžitě zmizet a Apple Music nyní zastaví automatické přehrávání hudby.

 6. Nyní se můžete vrátit na přední obrazovku aplikace klepnutím na ikonu Další znovu a poté přejetím prstem dolů přehrávač minimalizujete.

  Vypnutí nastavení automatického přehrávání v aplikaci Apple Music na iPhone.

  Pokud někdy chcete povolit automatické přehrávání v Apple Music, opakujte tyto kroky a ujistěte se, že je zvýrazněna ikona a je viditelný seznam automatického přehrávání.

Tipy, jak zastavit automatické přehrávání Apple Music

Někdy se může zdát, že se Apple Music spustí automaticky při připojení k systému automobilu, reproduktoru nebo sluchátkům. I když je nepravděpodobné, že by příčinou byla oficiální funkce iPhonu nebo Apple Music, stále existuje několik věcí, které byste se měli pokusit zabránit.

 • Vložte své AirPods do jejich pouzdra. AirPods dokážou detekovat, kdy je máte na sobě, ale lze je oklamat tak, že je uchopíte do ruky nebo dokonce máte v tmavé kapse. Jejich vložení do pouzdra zajistí, že se samy nezapnou, a automaticky spustí přehrávání hudby.
 • Sledujte sluchátka. Podobně jako u AirPodů od Apple může velké množství sluchátek také ovládat hudbu na iPhonu a vypadat, jako by se aplikace automaticky přehrávaly samy.
 • Zakažte Bluetooth na svém iPhone. Pokud Apple Music hraje automaticky pokaždé, když nasednete do auta, nejjednodušší způsob, jak to zastavit, je vypnout Bluetooth vašeho iPhonu nebo iPadu, aby se zabránilo navázání spojení. Můžete také vypnout Bluetooth vašeho vozu, pokud jej nepoužíváte k ničemu jinému.
 • Je to Apple Music nebo Spotify? Mnoho inteligentních automobilů a reproduktorů má zabudovanou funkci Spotify. Spotify může jednat místo Apple Music. Pokud má vaše zařízení displej, zkontrolujte, která aplikace se přehrává.
 • Zakázat předávání. Funkce Handoff pro iPhone pokračuje v přehrávání médií na zařízeních, jakmile jsou automaticky detekována. Handoff můžete přizpůsobit nebo dokonce zakázat otevřením Nastavení a přechodem na Všeobecné > AirPlay a předání.