Skip to content

Jak získat bezplatné telefonní číslo

5 de Červenec de 2021
how to get free phone number 3426654 8b81b7ede02a438da762f764ac35a784

Za normálních okolností dostanete telefonní číslo, pouze když platíte za službu pevné linky, aktivujete mobilní telefon nebo SIM kartu nebo se zaregistrujete pro službu VoIP. Můžete však získat bezplatná telefonní čísla, aniž byste se museli přihlašovat k měsíčnímu účtu. Bezplatná telefonní čísla často přicházejí v balíčku s dalšími zajímavými funkcemi a jsou k dispozici, pokud víte, kde hledat.

Získejte zdarma telefonní číslo se službou Google Voice

Google Voice vám poskytuje bezplatné telefonní číslo, přes které může při příchozích hovorech zvonit více telefonů současně. To znamená, že když se zaregistrujete na bezplatné číslo od Googlu a lidé na toto číslo volají, můžete nechat vyzvánět počítač, telefon i tablet současně, aby vám hovor neunikl.

Jednou zajímavou funkcí, kterou Google Voice získáte, jsou přepisované hovory, což znamená, že si můžete místo poslechu přečíst hlasovou schránku. Můžete také přenést své „skutečné“ telefonní číslo na službu Google Voice. Google Voice vám umožňuje v USA zdarma uskutečňovat místní hovory na jakékoli telefonní číslo, jako jsou firmy, jiné mobilní telefony a domácí telefony. K dispozici je také mezinárodní volání, ale musíte za něj zaplatit.

Aplikace, které rozdávají bezplatná telefonní čísla

Existuje spousta aplikací, které můžete použít k uskutečnění bezplatných telefonních hovorů na internetu. Jedním z příkladů je Google Voice, ale existuje mnoho dalších, které vám poskytnou skutečné telefonní číslo pro uskutečňování a přijímání internetových hovorů. Můžete si například stáhnout aplikaci FreedomPop, aplikaci TextNow nebo aplikaci TextFree. Během instalace dostanete skutečné telefonní číslo, na které mohou ostatní volat, a můžete je použít k volání ostatním. Všechny hovory jsou spravovány prostřednictvím aplikací, takže si můžete ponechat také své skutečné telefonní číslo. Tyto aplikace vám také poskytují možnosti textových zpráv, možnosti hlasové schránky a další funkce podobné telefonu.

Screenshoty bezplatné aplikace pro volání přes Wi-Fi TextNow

Aplikace TextNow.

Vyzkoušejte iNum pro čísla nezávislá na umístění

Projekt iNum je zajímavý, protože cílem společnosti je poskytnout jedno číslo, které můžete použít po celém světě. iNum poskytuje uživatelům telefonní čísla s +883 globálním kódem země, což je kód vytvořený ITU. Číslo +883 můžete použít jako virtuální číslo, aniž byste se museli starat o předvolby a související sazby. Čísla z iNum jsou k dispozici u poskytovatelů služeb, kteří jsou uvedeni na webových stránkách iNum. Požádejte některého z poskytovatelů služeb o bezplatný účet SIP s voláním na všechna ostatní čísla iNum.

Domovská stránka webu iNum.