Skip to content

Jak získat místní kanály bez kabelu

8 de Červenec de 2021
GettyImages 156837164 5c6d883c46e0fb0001ce29d8

Rozhodli jste se, že je čas nechat svého poskytovatele kabelových služeb za sebou? Vysoké náklady spojené s kabelovou televizí způsobily mnohým pauzu, vzhledem k tomu, jaké možnosti by mohly mít při přerušení kabelu. Naštěstí nemusíte opustit své oblíbené místní kanály ani žádné jiné kanály. Ukážeme vám, jak přistupovat k místním kanálům bez nutnosti nákladného kabelového předplatného.

Televize zdarma

Chcete vidět, jak daleko byste mohli natáhnout pár dolarů? Co kdyby bylo možné získat vaše oblíbené pořady bez jakýchkoli nákladů. Zde prozkoumáme dvě skvělé možnosti přístupu k vašim oblíbeným pořadům bez nutnosti platit za předplatné.

Digitální HD antény

Cena: Náklady na anténu (20 $ a více), pak zdarma Svět zdánlivě zanechal televizory s anténami – běžně známé jako Zaječí uši těm, kteří je potřebovali použít v minulém století. Dnešní antény jsou o něco propracovanější a jsou schopny zachytit plně digitální vysílání 1080i HD. Nejlepší ze všeho je, že anténní designy prošly od minulosti dlouhou cestou, s některými dokonce sportovními elegantními a uměleckými designy, které se hodí k vašemu nastavení médií.

HD anténa vás obvykle bude stát méně než 50 $ od vašeho oblíbeného online prodejce nebo kamenného prodejce, v závislosti na dosahu signálu. Jakmile je vaše anténa zakoupena a připojena k televizi, nebudete muset platit desetník za přijímané kanály. Ujistěte se však, že používáte web, jako jsou Mapy příjmu, abyste pochopili, jaké kanály by vaše anténa měla být schopna zachytit před nákupem.

Locast.org

Cena: Zdarma Láká vás myšlenka bezplatného připojení k síťové televizi, ale raději byste se vyhnuli umístění antény nad televizi (nebo venku)? Nezisková organizace Locast vyhledává kanály v určitých oblastech a streamuje je divákům prostřednictvím bezplatné aplikace pro mobilní zařízení a boxy mediálních center. V současné době je Locast k dispozici pouze v omezeném počtu měst, včetně New Yorku, Filadelfie, Bostonu, Washintonu DC, Baltimoru, Chicaga, Houstonu, Dallasu a Denveru, s dalšími možnostmi na cestě.

Locast TV

Stačí si stáhnout aplikaci Locast do zařízení Android, iOS nebo Roku a můžete začít sledovat svůj oblíbený místní obsah. Stojí za zmínku, že zatímco je Locast.org zdarma, organizace přehrává reklamy, které pomáhají podporovat její poslání.

Internetové televizní služby

Možná vás už unavuje jednat s vaší místní kabelovou společností a je potřeba si od nich pronajmout krabici s měsíčním poplatkem. Díky mnoha internetovým televizním službám můžete streamovat obsah na některá ze svých oblíbených zařízení.

Jak získat místní kanály na Sling TV

Cena: Od 15 do 25 USD Lidé ve Sling TV poskytují alternativu ke standardním kabelovým službám od roku 2015. Zákazníci si mohou stáhnout aplikaci společnosti do mnoha různých zařízení a získat tak přístup k jejich oblíbenému obsahu. Sling poskytuje potenciálním kupujícím několik různých nabídek, aby uživatelé mohli vždy najít to, co nejlépe vyhovuje jejich životnímu stylu a zvyklostem. Kromě přístupu ke standardním kabelovým pořadům nabízí Sling TV několik různých doplňků pro sport, děti, zprávy, mezinárodní pokrytí a další.

Sling TV

Nejlepším aspektem Sling TV je jeho obrovská dostupnost pro různé hardware a platformy včetně AppleTV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, Android TV, Oculus, iOS, Chromecast a Android. Sling také běžně nabízí bezplatné a zlevněné boxy pro streamování médií při přihlášení k jejich službám.

Získejte místní kanály v Hulu Live TV

Cena: Od 45 $ Pokud jste již předplatitelem video služby Hulu a užíváte si ji, dalším nejlogičtějším krokem k získání místních kanálů je získání živé televize. Známý tím, že vám umožňuje sledovat a přistupovat k vašim oblíbeným televizním pořadům na vyžádání, Hulu nyní nabízí možnost Live TV pro ty, kteří nechtějí tuto možnost nechat za sebou. K dispozici jako doplněk ke streamovací knihovně Hulu, k živé televizi lze přistupovat po přihlášení kliknutím na tlačítko.

Hulu TV

Hulu nabízí řadu možností kanálů založených na vašem fyzickém umístění, s doplňky, které zahrnují vylepšený Cloud DVR, prémiové zábavní kanály a mezinárodní televizi. Hulu je k dispozici na většině streamovacích boxů a herních platformách včetně Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, Nintendo Switch, Chromecast, iOS a Android.

Získejte místní kanály na YouTube Live TV

Cena: Od 50 $ Web známý pro svůj obsah generovaný uživateli také přináší možnost živého televizního vysílání. Pokud trávíte většinu svého volného času procházením YouTube a přihlašováním k odběru svých oblíbených autorů, pak by mohlo mít smysl, že živé televizní vysílání je vzdálené jen jedno kliknutí. YouTube TV nabízí více účtů pro jednu domácnost a neomezené cloudové DVR. YouTube TV nabízí celou řadu různých kanálů podle vaší fyzické polohy. K dispozici jsou také další doplňky pro sportovní a prémiové zábavní sítě.

Youtube

Stejně jako u jiných nabídek služeb je služba YouTube TV široce dostupná; je k dispozici na platformách a zařízeních včetně Android TV, Chromecast, Roku, Apple TV, Xbox One, Android a iOS. Jedním z bonusů služby YouTube Live TV je, že předplatné vám také umožní přístup k YouTube Originals – exkluzivní programové nabídce společnosti.

Získejte HNED místní kanály v televizi AT&T

Cena: Od 55 do 124 USD, které jsou známé díky nabídce kabelové televize, AT&T TV NOW umožňuje zákazníkům vzdát se kabelové televize a připojit se k jejich živým televizním nabídkám přes internet prostřednictvím skříně pro streamování médií. Jako nejbližší alternativa ke standardní nabídce kabelů představuje AT&T TV nejpůsobivější možnosti s balíčky, které obsahují více než 125 kanálů. Pokud máte obavy z přerušení kabelového kabelu a přechodu na novou online nabídku, může vám stačit AT&T TV, která vám poskytne uspokojení několika úspor s typičtějším televizním zážitkem.

DirecTV TEĎ

Seznam kompatibilních zařízení pro televizi AT&T zahrnuje zařízení Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Roku, Android a iOS. AT&T TV je vynikající volba, ale nezapomeňte sledovat balíček, který jste si vybrali k odběru, protože byste mohli zjistit, že platíte víc, než kolik jste měli za standardní kabel.

Přímo ze zdroje

Zatímco některé televizní kanály vyžadují, abyste je získali jako součást většího balíčku, některé sítě se rozpadly, což vám umožňuje přístup k jejich obsahu za samostatnou předplacenou cenu nebo dokonce zcela zdarma.

CW

Cena: Free The CW je síť, která se v poslední době dočkala úspěšné řady pořadů s originálním obsahem. Pro fanoušky komiků je obtížné ignorovat síťový seznam materiálů, včetně The Flash, Supergirl a Arrow. CW zaujala odlišný přístup k řezačkám kabelů a jejich obsah nabízí zdarma – nejsou připojeny žádné řetězce, nejsou vyžadována žádná předplatná. Přímo si stáhněte aplikaci CW do svého zařízení Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Xbox One nebo Android TV a užívejte si své oblíbené pořady.

CW

Stojí za zmínku, že The CW poskytuje ke streamování pouze několik posledních dostupných epizod svých pořadů, takže pokud chcete začít sledovat pořad od začátku, budete se muset zastavit v místním videopůjčovně, abyste se nejprve chytili. Aplikace CW může poskytovat bezplatné streamování kvůli reklamám, které se objevují během sledování, podobně jako sledování standardního televizního proudu.

Paramount +

Cena: $ 6 – $ 10 Dříve CBS All Access, Paramount + vám kromě stovek filmů od Paramount poskytuje přístup na vyžádání ke klasikám CBS, jako jsou Blue Bloods, The Big Bang Theory a Star Trek: Discovery. Můžete také sledovat živé místní vysílání CBS, abyste zachytili své oblíbené pořady při jejich vysílání. Paramount + zahrnuje možnosti streamování s reklamami i bez reklam (bez reklam je vyžadován poplatek).

CBS Naplno

S více než 10 000 různých epizod pořadů dostupných na vyžádání, včetně originálů CBS, je Paramount + skvělým způsobem, jak si uchopit svůj oblíbený obsah. Pokud se pokoušíte přerušit kabel bez živého televizního vysílání, Paramount + je vynikajícím doplňkem, protože standardní streamovací knihovna Hulu neobsahuje obsah z CBS. Svůj zážitek ze sledování můžete začít na Apple TV, Android TV, Chromecastu, Amazon Fire TV, PlayStation 4, Xbox One, Roku boxech a mobilních zařízeních včetně iOS a Android.

Páv

Cena: Zdarma – 9,99 USD, streamovací služba Peacock od NBC Universal je relativním nováčkem, ale ve vesmíru již má velký dopad. Proč? Je to zcela zdarma. Základní verzi Peacocku můžete získat absolutně bez nákladů. Vyšší úrovně přidávají bonusový obsah a odstraňují reklamy, ale základní balíček nechybí.

Domovská stránka NBC Peacock

Peacock vám poskytuje přístup k živým zprávám a sportu, ale televizní pořady jsou přidány do rozsáhlé knihovny služby krátce po vysílání. Pokud se vám líbí sledování vašich pořadů o den později, je to vynikající volba. Peacock také obsahuje mnohem více obsahu, než byste pravděpodobně získali u služby poskytovatele kabelové televize „na vyžádání“. Existují stovky pořadů z různých sítí NBC Universal, včetně USA a SyFy. NBC má dlouhou historii a Peacock to využívá i se spoustou minulých oblíbených. Kromě televize přichází Peacock se spoustou filmů zdarma. Možnosti streamování pro Peacock jsou stále poněkud omezené, ale můžete streamovat do svého prohlížeče, Apple TV, Android TV nebo zařízení Android, iOS, Xbox One, Playstation 4, LG nebo Visio smart TV a několika dalších.