Skip to content

Jak získat Peacock TV na Apple TV

7 de Červenec de 2021
AppleTVStreaming7 f9f2ddcad821455cbc2ee8a734478ee6

Co je třeba vědět

 • Otevřete App Store> vyhledejte a vyberte Peacock> vyberte tlačítko pro stažení> Otevřeno > Přihlásit se nebo Přihlaste se k odběru.
 • Přihlaste se k Peacock podle pokynů na obrazovce.
 • Aplikace Peacock funguje na modelech 4. generace a novějších Apple TV.

Tento článek popisuje, jak stáhnout aplikaci Peacock na Apple TV HD (4. generace a novější s tvOS 13 a vyšší), zaregistrovat se do služby a začít sledovat.

Jak stáhnout aplikaci Peacock na Apple TV

Stahování aplikací na Apple TV je jednoduché. Před instalací aplikace se můžete zaregistrovat na Peacock z Apple TV nebo se zaregistrovat online.

 1. Spusťte Apple TV a přejděte dolů do App Store.

 2. Otevřete App Store.

  Stahování Peacock na Apple TV.

 3. Klikněte na ikonu vyhledávání.

  Stahování Peacock na Apple TV.

 4. Začněte psát Peacock. Z výsledků vyberte Peacock.

  Stahování Peacock na Apple TV.

 5. Vyberte tlačítko pro stažení.

  Stahování Peacock na Apple TV.

 6. Klepněte na Otevřeno.

  Stahování Peacock na Apple TV.

 7. Vybrat Přihlásit se nebo Přihlaste se k odběru. Přihlaste se pomocí svého e-mailu a hesla nebo se přihlaste k Peacock podle pokynů na obrazovce.

  Stahování Peacock na Apple TV.

Můžete získat Peacock TV na Apple TV?

Chcete-li získat Peacock na Apple TV, potřebujete model čtvrté generace nebo Apple TV 4K (a novější) se systémem tvOS 13 nebo novějším. (Tady je více v tvOS.) Nejste si jisti, který z nich máte? Na stránce podpory společnosti Apple zjistěte svůj model Apple TV. Pokud vaše Apple TV nepodporuje Peacock, můžete si ji zakoupit na Android TV, Amazon Fire TV, konkrétních modelech Roku, Chromecastu, chytrých televizích a konzolách PlayStation a Xbox. Na stránce Peacock pro kompatibilitu zařízení a platforem najdete další podrobnosti.

Navigace v Peacock TV na Apple TV

Jakmile nastavíte účet, můžete procházet kategorie, vyhledávat pořady nebo se dívat na Peacock Picks, abyste viděli trendy obsah. Některé programování Peacock jsou k dispozici pouze placeným předplatitelům, ale bezplatné plány zahrnují exkluzivní pořady jako The Amber Ruffin Show a vybrané epizody Office.