Skip to content

Jak získat studentskou slevu na YouTube Premium

13 de Červenec de 2021
youtube app icon channel on iphone xr 1146031907 7cbfc9569c88432fa47d290ae73ec3dc

Studenti se mohou zaregistrovat na slevu na účet YouTube Premium, pokud navštěvují vhodnou vysokoškolskou instituci v USA nebo ve více než 60 dalších zemích. Studenti se mohou zaregistrovat k odběru YouTube Music Premium nebo YouTube Premium. Členové YouTube Premium získají přístup k verzi YouTube bez reklam i k YouTube Originals.

Kdo má nárok na studentskou slevu na YouTube Premium?

Studenti se mohou přihlásit ke členství YouTube Music Premium nebo YouTube Premium se slevou. Studenti musí být zapsáni na plný úvazek na způsobilé vysokoškolské instituci v USA a 60 a dalších zemích, aby se kvalifikovali. Zlevněné předplatné platí až čtyři roky a studenti musí každý rok znovu ověřit svoji způsobilost. Společnost s názvem SheerID provádí ověření.

Co zahrnuje sleva pro studenty YouTube Premium?

Studenti získají 1měsíční zkušební verzi zdarma a zaplatí zhruba polovinu měsíčního předplatného. Členství zahrnuje stejné výhody jako nezlevněné členství. Členové získají přístup na YouTube i na YouTube Music Premium, videa a hudbu bez reklam a stahování videí a hudby pro offline prohlížení a poslech a možnost přehrávat videa na pozadí při používání jiných aplikací nebo při zamčené obrazovce.

Jak se zaregistrovat na studentskou slevu na YouTube Premium

YouTube k potvrzení způsobilosti používá službu s názvem SheerID. Chcete-li zkontrolovat, zda je vaše škola zahrnuta, přejděte na vstupní stránku studentského členství pro YouTube Premium nebo YouTube Music Premium.

 1. Na vstupní stránce klikněte na VYZKOUŠEJTE ZDARMA.

 2. Zobrazí se zpráva s upozorněním, že budete přesměrováni na SheerID k ověření. Klepněte na POKRAČOVAT.

  Zaregistrujte se a získejte studentskou slevu na YouTube Premium

 3. Vyplňte svou zemi, univerzitu (možnosti se vyplní při psaní), jméno a příjmení, datum narození a e-mailovou adresu. Zaškrtnutím políčka vyjadřujete souhlas s procesem ověření.

  Zaregistrujte se a získejte studentskou slevu na YouTube Premium.

 4. Klepněte na DALŠÍ.

  Zaregistrujte se a získejte studentskou slevu na YouTube Premium.

 5. Někdy SheerID potřebuje více informací, jako je sken vašeho ID studenta, přepis nebo jiná dokumentace z vaší univerzity. Nahrajte soubory a klikněte PŘEDLOŽIT. YouTube říká, že dostanete e-mailové oznámení o vašem stavu do 20 minut, pokud žijete v USA, a do 48 hodin, pokud žijete jinde.

  Zaregistrujte se a získejte studentskou slevu na YouTube Premium.

 6. Pokud je ověření úspěšné, SheerID vás přesměruje zpět na registrační stránku YouTube Premium. Možná se budete muset přihlásit ke svému účtu YouTube.

 7. Klikněte na svůj profilový obrázek.

 8. Vybrat Placené členství a postupujte podle pokynů na obrazovce.

  Zaregistrujte se a získejte studentskou slevu na YouTube Premium.

 9. Klepněte na DALŠÍ INFORMACE.

  Zaregistrujte se a získejte studentskou slevu na YouTube Premium.

 10. Vyberte způsob platby nebo přidejte nový. Klepněte na ZAČNĚTE ZKOUŠKU 1 MĚSÍC. Po prvním měsíci vám YouTube začne fakturovat.

  Zaregistrujte se a získejte studentskou slevu na YouTube Premium.

Co se stane, když dokončíte školu?

Sleva pro studenty YouTube Premium je k dispozici pouze v případě, že navštěvujete školu, která splňuje podmínky, a je omezena na celkem čtyři roky. Podle toho, co nastane dříve – promoce nebo čtyři roky ve škole -, když vyprší platnost vaší slevy. YouTube vyžaduje, abyste svůj status studenta ověřovali jednou ročně opakováním výše uvedeného postupu. Pokud již nemáte nárok, můžete se rozhodnout zaplatit plnou cenu za prémiový účet nebo zrušit předplatné.