Skip to content

Jak získat textové zprávy na Samsung Galaxy Watch

26 de Červen de 2022
sendtextonwatch f4218132f8964cbca9c9dee8166d1221

Co vědět

 • Aktivace: Otevřete v telefonu aplikaci Galaxy Wearable > Nastavení hodinek > Oznámení > Zprávy > NA.
 • Přijímání: Přejetím prstem doprava na hodinkách zobrazíte oznámení, včetně příchozích textových zpráv. Klepnutím na zprávu ji zobrazíte.
 • Odeslání: Přejeďte prstem nahoru a klepněte na zprávyklepněte Začít konverzaci nebo existující zprávu, zadejte svůj text a klepněte na poslat zprávu ikona.

Tento článek vysvětluje, jak přijímat textové zprávy na Samsung Galaxy Watch, včetně toho, co dělat, když na hodinky nepřijímáte textové zprávy.

Přijímají hodinky Samsung textové zprávy?

Hodinky Samsung jsou schopné odesílat i přijímat textové zprávy. Pokud mají vaše hodinky Samsung vlastní datový tarif LTE a telefonní číslo od vašeho mobilního operátora, můžete odesílat a přijímat textové zprávy a telefonovat bez pomoci telefonu. Pokud hodinky používáte ve spojení s telefonem, můžete je používat k přijímání a odesílání textových zpráv, pokud jsou připojeny k telefonu.

Jak povolit textové zprávy na Samsung Galaxy Watch

Než budete moci přijímat textové zprávy na Samsung Galaxy Watch, musíte tuto funkci povolit. Vaše hodinky mohou přijímat oznámení z mnoha různých zdrojů a můžete si vybrat, zda chcete tato oznámení dostávat pro každou aplikaci. Můžete se například rozhodnout přijímat upozornění na textové zprávy, e-maily a budíky, ale všechny ostatní vypnout. Zde je návod, jak zajistit, abyste na Samsung Galaxy Watch dostávali textové zprávy:

 1. Otevřete na svém telefonu aplikaci Galaxy Wearable nebo Galaxy Watch.
 2. Klepněte Nastavení hodinek. Starší verze aplikace umožňují klepnout na Oznámení přímo na této obrazovce, takže pokud ji vidíte, klepněte na ni
 3. Klepněte Oznámení.
 4. Klepněte na Zprávy přepnout, pokud je vypnutý. Pokud nevidíte Zprávy, klepněte na Více a přejděte dolů.
 5. Klepněte < (vlevo nahoře).
 6. Vaše hodinky jsou nyní nastaveny na příjem textových zpráv a upozornění. Ujistěte se, že Ztlumit oznámení na telefonu přepínač je vypnutý a Zprávy přepínač je zapnutý.

  "V

 

Jak číst textové zprávy na Galaxy Watch

Když obdržíte textovou zprávu, zobrazí se vám na hodinkách upozornění podle vašeho výběru. V závislosti na zvoleném nastavení můžete cítit vibrace nebo slyšet krátký výstražný zvuk. Když obdržíte toto upozornění, můžete hodinky probudit zvednutím, poklepáním na ně nebo poklepáním na domovskou klávesu a text se na hodinkách zobrazí automaticky. Pokud upozornění nezachytíte včas, můžete také zkontrolovat a přečíst textové zprávy na hodinkách ručně:

 1. Z hlavního ciferníku přejeďte prstem doprava.
 2. Zobrazí se vaše nejnovější textová zpráva. Pokud chcete odpovědět, klepněte na textovou zprávu.

  Přejetím doprava zobrazíte textovou zprávu na Samsung Galaxy Watch.

  Pokud máte více textů, můžete je zobrazit přejetím nahoru.

 3. Klepněte na vstupní metoda nebo a rychlá odpověď zpráva.
 4. Klepněte na poslat ikona (papírové letadlo). Vaše odpověď na textovou zprávu bude odeslána příjemci.

  Odpověď na textovou zprávu na Samsung Galaxy Watch.

 

Jak odesílat textové zprávy z Galaxy Watch

Z hodinek Galaxy Watch můžete také odesílat textové zprávy, pokud je používáte s telefonem Android nebo pokud mají hodinky datový tarif LTE a telefonní číslo. Zde je návod, jak odesílat textové zprávy z Galaxy Watch:

 1. Z hlavního ciferníku přejeďte prstem nahoru, abyste získali přístup k aplikacím.
 2. Klepněte Posel.

  Přejeďte prstem nahoru a vyberte Messenger na Samsung Watch.

  Pokud jste z hodinek nikdy neposlali textovou zprávu, možná budete muset nejprve nainstalovat aplikaci. Otevřete aplikaci Google Play a vyhledejte messenger.

 3. Klepněte Začít konverzacinebo kteroukoli z vašich stávajících textových konverzací.
 4. Klepnutím na emotikon odešlete emotikon, na mikrofon, chcete-li použít text na řeč, nebo na klávesnici, chcete-li napsat textovou zprávu.
 5. Po zadání zprávy klepněte na poslat ikona (papírové letadlo).

  Zahájení chatu na Samsung Watch

 

Proč na zařízení Galaxy Watch nedostávám textové zprávy?

Pokud na zařízení Galaxy Watch nedostáváte textové zprávy, prvním krokem je ujistit se, že jsou povolena textová upozornění. Tento proces je popsán výše a zahrnuje otevření aplikace Galaxy Wearables na vašem telefonu a zapnutí upozornění z aplikace zpráv. Pokud pro textové zprávy používáte jinou aplikaci, zkuste pro tuto aplikaci také povolit upozornění. Možná budete také muset nainstalovat doprovodnou aplikaci pro textovou aplikaci do hodinek. Pokud vaše textová aplikace nepodporuje hodinky nebo nepodporuje zejména hodinky Samsung Galaxy, zkuste přepnout zpět na výchozí aplikaci pro textové zprávy pro Android.

Také se ujistěte, že jsou hodinky připojeny k telefonu přes Bluetooth. Zkontrolujte, zda je v telefonu zapnuto Bluetooth, a pokud ne, zapněte jej. Můžete také zkusit umístit hodinky blízko telefonu, abyste zjistili, zda navazují spojení, nebo vzít telefon i hodinky do oblasti, kde nedochází k velkému rušení jinými zařízeními. Pokud mají vaše hodinky datový tarif a telefonní číslo a nemůžete odesílat ani přijímat textové zprávy, budete muset kontaktovat operátora, který vám poskytne další informace. Telefonní číslo nemusí být na hodinkách správně nastaveno nebo může vyžadovat pozornost jiný problém.

FAQ

 • Jak smažu zprávy na svém Samsung Galaxy Watch?

  V aplikaci Zprávy klepněte a podržte zprávu, kterou chcete odstranit, a potom klepněte na Vymazat. Chcete-li odstranit více zpráv, klepněte na další zprávy a vyberte je předtím, než klepnete Vymazat.

 • Proč dostávám na hodinky Samsung Galaxy Watch dvě sady textových zpráv?

  Pokud máte LTE Galaxy Watch a jsou odpojené od Bluetooth, můžete po opětovném připojení k telefonu přes Bluetooth dostávat duplicitní zprávy. Bohužel tento problém nelze obejít jinak než vypnutím Bluetooth.

 • Jak připojím hodinky Samsung Galaxy Watch k telefonu?

  Chcete-li Samsung Galaxy Watch připojit k telefonu, nainstalujte si do telefonu příslušnou aplikaci pro hodinky, otevřete aplikaci a poté klepněte na hodinky, když se objeví. Vaše hodinky Samsung Watch lze současně připojit pouze k jednomu telefonu, takže pro připojení k novému telefonu hodinky resetujte.