Skip to content

Jak živě streamovat Zlaté glóby (2022)

5 de Srpen de 2021
78th annual golden globe awards show 1304627457 f12e99296dd4488c81067bc9e5d2a65a

Ceny Golden Globe Awards, udělené Hollywood Foreign Press Association, jsou živější a méně formální než Ceny akademie a další akce. Pokud jste na cestách nebo nemáte kabel, je snadné sledovat Golden Globes online nebo živě streamovat událost ze smartphonu, počítače, tabletu nebo kompatibilního streamovacího zařízení.

Podrobnosti o akci

datum: TBD (obvykle se koná v lednu)
Čas: 20:00 ET, pokrytí červeným kobercem běží přibližně tři hodiny předem
Hostitel: TBD
Umístění: TBDia
Kanál: NBC
Proud: NBC Live nebo aplikace NBC

Jak sledovat živé přenosy Zlatých glóbů

NBC má výhradní práva na Zlaté glóby a existuje řada způsobů, jak sledovat show.

Aplikace NBC

Aplikace NBC je k dispozici pro iOS a Android, což usnadňuje streamování Zlatých glóbů do vašeho smartphonu nebo tabletu. Aplikace NBC navíc funguje se zařízeními, jako jsou Amazon Fire TV, Apple TV, Android TV, Roku, Samsung TV a Xbox. Když přidáte dovednost, můžete dokonce používat aplikaci NBC se svým Amazon Echo nebo Alexa.

NBC Online

Přihlaste se ke svému poskytovateli televize a sledujte Zlaté glóby na NBC Live. V loňském roce byla show vysílána na facebookové stránce NBC, ale síť zatím neoznámila, jestli se to bude opakovat. Chcete -li sledovat živé televizní vysílání na NBC.com nebo prostřednictvím aplikace NBC, budete potřebovat předplatné poskytovatele TV.

Jiné způsoby, jak streamovat zlaté glóby

Živé přenosy NBC můžete sledovat ze služeb předplatného, ​​které můžete, ale možná už nemusíte, sledovat Zlaté glóby. Zvažte bezplatnou zkušební verzi, abyste službu vyzkoušeli a zjistili, zda je pro vás vhodná. Všechny tyto služby zahrnují NBC, pokud žijete v oblasti, kde místní pobočka NBC umožňuje streamování.

AT&T TV NYNÍ

AT&T TV Now, dříve nazývaná DirecTV Now, zahrnuje CBS, Fox, NBC a ESPN.

HULU+ ŽIVÁ TV

Hulu + Live TV zahrnuje CBS, Fox, NBC a ESPN. K dispozici je 30denní bezplatná zkušební verze.

YOUTUBE TV

YouTube TV nabízí živé vysílání, TV na vyžádání a online digitální rekordér DVR. YouTubeTV vám poskytuje přístup k CBS, Fox, NBC a ESPN. K dispozici je bezplatná zkušební verze.

SLING TV

Sling TV nabízí služby pro televizní pořady na vyžádání a živé vysílání. Sling TV je však k dispozici pouze na vybraných trzích. K dispozici je bezplatná zkušební verze.

FUBO TV

FuboTV, která také nabízí bezplatnou zkušební verzi, zahrnuje CBS, Fox, NBC a NFL Network.

Předpremiéra přímého přenosu Zlaté glóby

Předvánoční show na červeném koberci Golden Globes se svou báječnou a nepříliš báječnou módou a rozhovory je téměř stejně populární jako samotná přehlídka cen. Podívejte se na předpremiéru online z kterékoli z výše uvedených možností streamování a prohlížení od 18:00 ET. Loňská před show byla vysílána na Facebooku, ale tato možnost prohlížení ještě nebyla oznámena. Dávejte si také pozor na předvstupní zpravodajství Instagramu.