Skip to content

Jak změnit ciferník na Fitbit Versa nebo Versa 2

5 de Červenec de 2021
fitbit activity tracker sports activity tracking smart watch african american man diverse t20 bxWzy9 33a0c9a4a15d41788dd877e0a12e2707

Co je třeba vědět

  • Otevřete aplikaci Fitbit na smartphonu, vyberte Účet > Zařízení > vyberte Versa> Ciferníky > Všechny hodiny > zvolte ciferník> Vybrat > Nainstalujte.
  • Některé vzory ciferníku vyžadují zakoupení.

Tento článek vysvětluje, jak změnit ciferník hodinek na Fitbit Versa nebo Versa 2 z aplikace Fitbit na smartphonu. Můžete také změnit pásy hodinek Fitbit, aby vyhovovaly různým příležitostem a náladám.

Jak změnit ciferníky hodinek Fitbit Versa

Ciferník můžete změnit v aplikaci Fitbit ve smartphonu.

  1. Otevřete na svém smartphonu aplikaci Fitbit a klepněte na Účet v levém horním rohu a poté vyberte svůj Versa z Zařízení seznam.

  2. Klepněte na Ciferníky > Všechny hodiny. Pokud jste si již stáhli ciferníky hodin z obchodu s tvářemi, můžete si je vybrat z Moje ciferníky galerie v dolní části Hodiny strana.

  3. Vyberte ciferník a klepněte na Vybrat na informační stránce. Některé ciferníky jsou zdarma a jiné vyžadují platbu. Někteří designéři vám umožní vyzkoušet si hodinový ciferník asi hodinu a poté vám naúčtují poplatek, pokud jej stále používáte.

  4. Udělte příslušná oprávnění a klepněte na Nainstalujte. Jakmile se ciferník stáhne, automaticky se použije na vaše hodinky. Synchronizace hodinek s aplikací může trvat několik minut.

    Screenshoty ukazující, jak nainstalovat nový ciferník na Fitbit Versa.