Skip to content

Jak zrušit Disney Plus

13 de Červenec de 2021
how to cancel disney plus 1c7d0215c63647cf83dae297314ef33b

Co je třeba vědět

 • Zrušení předplatného Disney Plus se liší podle toho, kde jste se poprvé zaregistrovali ke službě streamování, ne nutně tam, kde ji sledujete.
 • Budete jej muset zrušit online, prostřednictvím nastavení účtu Apple nebo obchodu Google Play App.
 • Chcete-li zcela odstranit účet Disney a všechna data (nejen Disney Plus), přejděte na web společnosti Walt Disney Company.

Tento článek vysvětluje, jak zrušit předplatné Disney Plus online, na iOS a Android. Pokud si nepamatujete, jak jste se zaregistrovali do Disney +, vyzkoušejte každou z níže uvedených metod. Možnost zrušení Disney + se objeví pouze v systému, ve kterém jste se zaregistrovali.

Jak zrušit předplatné Disney Plus online

Pokud jste se přihlásili k odběru Disney + prostřednictvím webu, zrušíte ho prostřednictvím oficiálního webu Disney +.

 1. Otevřete preferovaný webový prohlížeč a přejděte na DisneyPlus.com.

 2. Umístěním kurzoru myši na profilový obrázek v pravém horním rohu otevřete nabídku.

 3. Klepněte na Účet.

  Nabídka účtu webu Disney Plus.

 4. Klepněte na Platební údaje.

  Možnosti účtu služby streamování Disney +.

 5. Klepněte na Zrušit předplatné.

  Stránka účtu Disney Plus a nastavení plateb.

Jak se odhlásit z Disney Plus pro iOS

Pokud jste se přihlásili k odběru Disney + na zařízení iOS, jako je iPhone, iPad nebo Apple TV, budete muset zrušit službu Disney + prostřednictvím nastavení účtu Apple.

 1. Otevřeno Nastavení na vašem iOS zařízení.

 2. Klepněte na iTunes a App Store.

 3. Klepněte na Apple ID a související e-mailová adresa.

  Screenshot aplikace Nastavení iPhone.

 4. Klepněte na Zobrazit Apple ID.

 5. Klepněte na Předplatné.

 6. Pokud vidíte Disney + v seznamu předplatných, klepněte na něj a potom klepněte na Zrušit předplatné. Pokud nevidíte Disney +, pravděpodobně jste se zaregistrovali prostřednictvím jiného účtu Apple, smartphonu nebo tabletu Android nebo webu.

  Screenshot aplikace iPhone Settings a předplatného iTunes Store s možnostmi Bumble a Headspace.

Jak zrušit Disney + na Androidu

Chcete-li zrušit předplatné na zařízení Android, stačí otevřít obchod s aplikacemi Google Play a klepnout na Ikona profilu > Platby a předplatné > Předplatnéa potom klepněte na zrušení vedle Disney +.

Ikona profilu, platby a předplatné a předplatné na Google Play

Pokud nevidíte Disney + ve svých předplatných na Google Play, zkuste přepnout účty Google, pokud je k vašemu zařízení přidruženo více účtů.

Co se stane, když zruším Disney Plus?

Když zrušíte předplatné Disney +, předplatné ve skutečnosti zůstane plně aktivní až do dalšího data obnovení, po kterém přestane fungovat. Do tohoto data můžete nadále používat Disney + jako obvykle na všech svých zařízeních. Zrušení Disney + nevymaže vaše data ani váš Disney účet. To znamená, že pokud si budete chtít v budoucnu znovu vyzkoušet Disney +, můžete znovu použít stejný účet. Pokud zrušíte Disney + a zbývá vám na předplatné hodně času, je možné požádat o vrácení peněz jak z obchodu s aplikacemi Google Play, tak z iTunes a App Store od Apple.

Jak odstranit data účtu Disney Plus

Pokud chcete úplně smazat svůj účet Disney a všechna související data, můžete tak učinit na webu společnosti Walt Disney Company a kliknutím na Účty Disney, ESPN, ABC, Marvel a Star Wars pod Spravujte své registrace účtu a poté kliknete Smazat účet ve spodní části obrazovky.

Stránka pro odstranění účtu společnosti Walt Disney Company.

Účet, který odstraňujete, lze použít pro jiné weby a služby Disney, proto buďte opatrní. Mohlo by to být spojeno s mnohem víc než jen se streamovací službou a aplikacemi Disney +.