Skip to content

Jak zrychlit stahování Xbox One

10 de Září de 2021
xboxslowdownload 5c3eb99ac9e77c000135b6f4 0af063a05e314b6f877cf8c72eae000c

Co vědět?

 • Velké velikosti herních souborů obvykle na Xboxu One snižují rychlost stahování.
 • Ukončení všech her a aplikací obvykle pomáhá urychlit stahování. Odpojení dalších zařízení od internetu může také pomoci.
 • Kabelové připojení je (téměř) vždy rychlejší než Wi-Fi. Připojte stahování ethernetového kabelu, aby se stahování přesunulo.

Tento článek vysvětluje nejúčinnější způsoby, jak zrychlit stahování videoher na konzoli Xbox One.

Zrychlete stahování zavřením her a aplikací

Na Xbox One se videohry a aplikace stahují na pozadí. Je to praktická funkce, protože vám umožňuje hrát hry nebo sledovat videa na YouTube, Netflixu nebo DC Universe, když se váš nákup stáhne. Provádění jiné činnosti, zatímco se něco stahuje na pozadí, může dramaticky snížit rychlost stahování, zvláště pokud to vyžaduje online připojení. Ukončení všech her a aplikací může být skvělý způsob, jak urychlit stahování na Xbox One. Je dobré vyzkoušet tuto metodu u všech nejlepších aplikací a her na domovské obrazovce Xbox One. To lze rychle provést pomocí následujících kroků:

 1. Zvýrazněte aplikaci nebo hru ikona na domovské obrazovce.

 2. zmáčkni Jídelní lístek tlačítko na ovladači Xbox. Tlačítko Nabídka je malé černé tlačítko na levé straně ovladače Xbox se třemi vodorovnými čarami nad sebou.

 3. Klikněte Přestat. Pokud Přestat možnost se při výběru hry nezobrazuje, to znamená, že již byla uzavřena.

Zakažte připojení k internetu na jiných zařízeních

Pokud jiná zařízení ve vaší domácnosti, jako je počítač, notebook nebo smartphone, používají stejné připojení k internetu jako Xbox One, může to také způsobit nízkou rychlost stahování. Chcete -li zrychlit stahování videohry nebo aplikace do konzoly, vyplatí se po dobu stahování odpojit všechna vaše zařízení od internetu. Může se zdát, že váš telefon nebo počítač nespotřebovává mnoho dat, ale nikdy nevíte, kdy může zařízení začít instalovat aktualizace aplikací nebo OS nebo synchronizovat soubory do cloudových služeb, jako je Dropbox, OneDrive nebo Disk Google.

Pozastavit další stahování z konzole Xbox One

Stahování více her nebo aplikací současně přirozeně zpomaluje rychlost stahování na konzole Xbox One. Můžete však pozastavit další stahování, takže stahování vašich preferovaných her nebo aplikací bude nejprve samo. Zde je postup.

 1. zmáčkni Tlačítko s logem Xbox na ovladači vyvolejte průvodce.

 2. Jedním stisknutím zvýrazněte D-pad nebo joystick Moje hry a aplikace.

 3. lis A.

 4. Zvýraznit Vidět vše a stiskněte A.

 5. Přejděte dolů v levé nabídce na Fronta. Měli byste vidět všechna vaše aktivní stahování. Pokud je tato sekce prázdná, znamená to, že aktuálně nemáte žádné aktivní stahování.

 6. Zvýrazněte stahování, které chcete pozastavit, a stiskněte Jídelní lístek tlačítko na ovladači.

 7. Zvýraznit Pauza a stiskněte A.

Stahujte rychleji pomocí kabelového připojení

Kabelové připojení k internetu může často poskytovat vyšší rychlosti odesílání a stahování než při použití Wi-Fi, ačkoliv je tato metoda pohodlná. Chcete -li konzolu Xbox One připojit k internetu pomocí kabelového připojení, zapojte jeden konec ethernetového kabelu do internetového routeru a druhý do ethernetového portu na zadní straně konzoly. Xbox One se automaticky připojí ke kabelovému připojení a upřednostňuje jej před všemi dříve používanými připojeními Wi-Fi, takže není nutné ručně zadávat ani mazat žádná nastavení.

Chcete -li opravit stahování chyb, restartujte svůj Xbox One

Pokud se vám stahování hry zdá neobvykle pomalé nebo se úplně zastavilo, resetováním konzoly Xbox One lze opravit všechny problémy s připojením, které konkrétní stahování může mít.

 1. Průvodce aktivujete stisknutím tlačítka s logem Xbox na ovladači.

 2. Stiskněte třikrát doprava na D-padu nebo joysticku a přejděte na Systém podokno.

 3. Zvýraznit Restartujte konzolu a stiskněte A. Xbox One se restartuje a stahování by mělo pokračovat jako obvykle.

Chcete -li zvýšit rychlosti, restartujte internetový směrovač

Někdy je problém s rychlostmi stahování pro Xbox One způsoben samotným internetovým připojením, které se může zpomalit nebo odpojit kvůli technickému problému na straně vašeho poskytovatele. Nejrychlejší a nejsnadnější způsob, jak vyřešit obecné problémy s internetem, jako je tento, je restart routeru. Udělejte to tak, že router odpojíte od zdi, počkáte asi tři minuty a znovu jej zapojíte. Tím se obnoví vaše připojení k vašemu poskytovateli a doufejme, že vám poskytne nové, které bude rychlejší.