Skip to content

Je Pandora dole … nebo jste to jen vy?

11 de Srpen de 2021
Pandoraapponphone ManuelBurgos iStockUnreleased Getty e453208541bf4204818c65c8a03cde42

Když streamujete hudbu pomocí Pandory, přerušení může zkazit náladu. Je Pandora offline? Zobrazují se vám chybové zprávy, které nedávají smysl? Pandora může mít nějaké prostoje, ale může to být i chyba systému na vašem konci.

Běžné chybové zprávy Pandora

Jako většina aplikací a online služeb i Pandora často odesílá chybové zprávy, aby vás upozornila, že něco není v pořádku. Pokud se zobrazí chybová zpráva, není třeba problém dále dešifrovat. Většina chybových zpráv přesně říká, co se děje. Mezi nejběžnější chybové zprávy Pandora patří:

 • Váš účet Pandora poslouchá někdo jiný.
 • U Pandory došlo k chybě [try again].

První chyba je přímá a přesně vám řekne, co je s vaší službou Pandora špatně. Druhá chyba signalizuje interní problém služby Pandora, takže vám nezbývá nic jiného, ​​než sledovat a čekat, až se služba vrátí do normálu. Pokud obdržíte nejasnou chybovou zprávu, je velká šance, že je interní.

Co když neexistuje žádná chybová zpráva?

Pokud Pandora nefunguje a nevidíte chybovou zprávu, může to znamenat několik věcí.

 • Pandora je úplně na dně: Když Pandora dojde k vážným prostojům, služba nemusí být schopna odesílat chybové zprávy svým uživatelům. Pokud tomu tak je, je nejlepší počkat.
 • Pandora je na vaší straně: Točí se vám prohlížeč? Načítá se aplikace? Může to být připojení nebo podobný problém na vaší straně. Chcete -li se dozvědět více o řešení potíží na vašem konci, viz Je Pandora dole jen pro mě? pro další kroky.

Je Pandora pro všechny?

Pokud si myslíte, že je Pandora nedostupná pro každého, kdo službu používá, zde je několik kroků, které můžete podniknout jako další.

 1. Aktivní upozornění na služby najdete na webu nápovědy Pandora. Pokud se něco děje na serverech Pandory nebo interně, zaznamenají to tam. Pokud web uvádí problém, je Pandora s největší pravděpodobností nedostupná pro všechny uživatele. Pokud jsou servery Pandory úplně mimo provoz, web se nemusí načíst nebo možná nebude možné aktualizovat upozornění na služby.

 2. Zkontrolujte účty sociálních médií Pandory na Cvrlikání nebo Facebook pro aktualizace služeb. Společnosti tímto způsobem upozorňují své zákazníky, aby šířili zprávu co nejrychleji.

 3. Pomocí online detektorů prostojů zkontrolujte výpadky služeb. Online nástroje, jako je Downdetector a Outage Report, poskytují aktuální informace o výpadku služby. Navštivte web a hledejte Pandora zobrazit aktualizace.

Vidíte obrazovku Pandora, ale nemůžete streamovat hudbu? Než se pohnete vpřed, odhlaste se z Pandory a znovu se přihlaste, protože by to mohlo obnovit vaši službu. I po kontrole těchto zdrojů možná nebudete mít řešení problému se službou. Pokud Pandora nemluví o výpadku a nemůžete najít žádné informace, je to pravděpodobně problém na vaší straně.

Je Pandora dole jen pro mě?

Pomocí těchto kroků zkontrolujte, zda je služba nedostupná pouze pro vás.

 1. Pokud používáte mobilní aplikaci, přejděte na desktopovou verzi služby. Pokud nefunguje ani desktopová verze, ani aplikace, může jít o problém s připojením. Zkontrolujte připojení k internetu a ujistěte se, že jste připojeni správně.

 2. Vymažte mezipaměť v prohlížeči, abyste zjistili, zda to způsobuje zvýšení Pandory. Soubory cookie můžete také vymazat, když jste u toho.

 3. Zavřete prohlížeč. Někdy může zavření prohlížeče a jeho resetování být věcí, kterou Pandora potřebuje dobít.

 4. Odstraňte aplikaci a znovu ji stáhněte. Pokud používáte mobilní aplikaci, odstraňte ji ze zařízení a stáhněte ji znovu. Je vaše aplikace Pandora aktualizována? Aktualizujte mobilní aplikaci tak často, jak budou k dispozici aktualizace, abyste se vyhnuli chybám, které způsobují zbytečné prostoje.

 5. Restartujte počítač. Restartování počítače může resetovat síť, když se zaplní příliš velkým množstvím informací.

Pořád nefunguje? Obraťte se na zákaznický servis Pandora a zjistěte, zda s vaším účtem Pandora, Pandora Plus, Pandora Premium nebo Pandora Premium Family neexistuje problém. Pokud nemůžete problém vyřešit, buďte trpěliví. Pokud máte přístup k jiným webům nebo aplikacím, problém pravděpodobně spočívá ve službě Pandora. Pokračujte v pravidelné kontrole aktualizací návštěvou výše uvedených zdrojů.