Skip to content

Kde sledovat přátele online

8 de Červen de 2022
friends 1d18583b166641ebb0ac1d1f1288c157

Co vědět

  • Ve Spojených státech, Přátelé je k dispozici pro streamování na HBO Max. Plány začínají na 9,99 $ měsíčně.
  • Přátelé je k dispozici pro streamování na Netflixu ve Spojeném království, Austrálii a některých dalších evropských zemích.
  • V Kanadě, Přátelé je k dispozici pro streamování na Crave.

Potřebujete vaši opravu Přátelé právě teď? Tento článek vysvětluje, kde můžete streamovat Přátelé v několika zemích, které streamovací služby najít pořad a jaké náklady lze očekávat.

Kde mohu sledovat Přátelé?

Jakou streamovací službu používáte ke streamování všech 236 epizod Přátelé záleží na tom, v jaké zemi žijete:

  • Kam streamovat Přátelé ve Spojených státech: Přátelé streamy na HBO Max v USA V době psaní tohoto článku neexistuje žádná bezplatná zkušební verze pro HBO Max (jak zjistit, zda je vaše streamovací zařízení kompatibilní s HBO Max). Měsíční plány začínají na 9,99 $ měsíčně s reklamami, zatímco verze bez reklam je 14,99 $ měsíčně. Přihlaste se na celý rok se slevou. Sledujte ‚Přátelé‘ na HBO Max.

Kde mohu sledovat Přátelé zdarma?

Sledování Přátelé zdarma – alespoň to dělat legálně – není moc možností. Jak je uvedeno výše, některé streamovací služby v některých zemích mají bezplatné zkušební verze. To je pravděpodobně vaše nejlepší sázka, pokud se chcete dívat Přátelé zdarma.

Je Přátelé Zpět na Netflix?

To záleží na tom, kde žijete, jak je uvedeno výše. Pokud jste v USA, odpověď je ne; Přátelé není na Netflixu. Jediné místo pro legální streamování Přátelé v USA je HBO Max. Pokud žijete v Evropě, Austrálii, Novém Zélandu a dalších zemích, pak ano: Přátelé je k dispozici na Netflixu ve vaší zemi.

Je Přátelé Dostupné na Hulu?

Přátelé není k dispozici na Hulu, alespoň ne způsobem streamování na vyžádání. Jak již bylo zmíněno dříve, budete k tomu potřebovat HBO Max, Netflix nebo další služby v jiných zemích. Hulu nemá Přátelé. Jediný způsob, jak vy umět hodinky Přátelé na Hulu – opět v závislosti na zemi, ve které se nacházíte – vysílá živé televizní vysílání. Pokud se přihlásíte k odběru Hulu + Live TV, můžete sledovat Přátelé kdykoli je vysílán na jakémkoli kanálu, který získáte prostřednictvím předplatného Live TV. Můžete dokonce DVR epizody pomocí vestavěné funkce DVR Hulu.

FAQ

  • Kde mohu sledovat setkání přátel?

    Friends: The Reunion je exkluzivně k dispozici na HBO Max. Tento jednorázový speciál spojuje původní obsazení, aby se podělili o své neskriptované pohledy na show.

  • Kdy byli Přátelé v televizi?

    Přátelé původně vysílal 10 sezón od 22. září 1994 do 6. května 2004 na NBC.