Skip to content

Klasické kino online

1 de Srpen de 2021
classic cinema online 0c46f9f5ab354612aeabccc99663aea2

Classic Cinema Online streamuje online filmy zdarma, pokrývající běžné žánry, které byste očekávali, od komedie po drama. To, čím Classic Cinema ve skutečnosti vyniká, je jejich poměrně velký výběr němých filmů. Zatímco v Classic Cinema Online je jen velká hrstka filmů, pokud milujete klasické a němé filmy, musíte si to opravdu prohlédnout. Je to dobrá procházka po paměťovém pruhu a pohled na to nejlepší z klasické filmové tvorby.

Bezplatné streamované filmy od společnosti Classic Cinema Online

Classic Cinema Online má řadu filmových žánrů. Komedie, Dokumentární, Hudba, Sci-Fi, Western, Rodina, a Dovolená jsou některé z pravidelných žánrů, které byste očekávali na webových stránkách streamovaných filmů. Kategorie němého filmu v Classic Cinema Online jsou podobné, s Mysteriózní, Thriller, Drama, Western, Horor/Sci-Fi, Akční/Dobrodružný, a Romantika filmy. Zjistíte, že většina němých filmů jsou komedie, včetně titulů jako Jazzová líbánky, Cirkus, a Chudá malá bohatá dívka. Classic Cinema Online má také velký výběr prázdninových filmů a dalších sezónních dobrot a podobných prázdninových klasik Vánoční příběh, je to nádherný život, Scrooge, Vánoční koleda, a Santa Claus dobývá Marťany.

Najdete zde také kategorii Seriál filmy, které pokrývají akci, dobrodružství, zločin, sci-fi, válku, armádu a western. Jedná se o filmy, které jsou v epizodách nebo kapitolách, organizované podobně jako televizní show. Mezi další filmy, které najdete v Classic Cinema, patří Love Story, Charade, Stagecoach, Holiday Inn, Change of Habit, Penny Serenade, a mnoho dalších klasických i němých filmů.

Kvalita videa Classic Cinema Online

Mnoho videí v Classic Cinema Online je k dispozici v rozlišení 144 p i 240 p, ale mohou se vyskytnout i videa s vyšší kvalitou. Většina filmů se přehrává přímo ve vašem webovém prohlížeči v přehrávači videa YouTube, což usnadňuje procházení filmu, jeho širokoúhlé zobrazení a ovládání hlasitosti. U mnoha filmů jsou k dispozici také titulky.

Kde klasické kino online získává své filmy

Některé filmy nalezené v Classic Cinema Online nejsou hostovány na jejich webových stránkách, ale jsou místo toho k dispozici na YouTube. Různé společnosti mohou nahrávat své filmy na YouTube, ze kterého může Classic Cinema Online obsahovat jejich katalog filmů.

Systémové požadavky pro Classic Cinema Online

Při sledování filmů v Classic Cinema Online je důležité mít následující: Google Chrome, Firefox, Edge, Internet Explorer, Safari nebo Opera. Doporučuje se také připojení k internetu, které podporuje rychlost stahování 1 Mb / s.