Skip to content

Kolik dat používá Hulu?

5 de Červenec de 2021
001 how much data does hulu use 4842550 16aa6818a0864712a9d85878123ae6e9

Streamovací služba, jako je Hulu, poskytuje hodiny televizního a filmového obsahu na vyžádání. Pokud však váš poskytovatel internetových služeb omezuje množství dat, které můžete každý měsíc používat, můžete mít obavy z využití dat Hulu. Tady je to, co potřebujete vědět o využití dat Hulu a o tom, jak je ovládat.

Kolik dat používá Hulu?

Hulu neposkytuje oficiální údaje o tom, kolik dat jeho služba využívá, ale můžete získat obecnou představu na základě doporučených rychlostí internetu. Vaše skutečné využití bude pravděpodobně nižší než tato čísla, ale Hulu poskytuje tato čísla, aby zajistila nejspolehlivější zážitek. Tady je přibližně to, kolik dat různé druhy obsahu na Hulu vyžadují.

 • Pro většinu své knihovny, včetně obsahu HD: Hulu doporučuje rychlost internetu minimálně 3 megabitů za sekundu. Tato hodnota odpovídá přibližně 1,35 gigabajtu za hodinu.
 • Pro živé přenosy: Hulu navrhuje alespoň 8 Mb / s. Tuto rychlost lze stáhnout přibližně 3,6 GB za hodinu.
 • Pro obsah 4K: Hulu navrhuje připojení minimálně 16 Mbps. Při této rychlosti si můžete stáhnout přibližně 7,2 GB za hodinu.
 • Pro obsah nízké kvality: Hulu také nabízí možnost nižší kvality, která potřebuje pouze 1,5 Mb / s, což je přibližně 0,675 GB za hodinu.

Jak ovládat, kolik dat používá Hulu na webu

Některá nastavení můžete změnit, abyste při sledování Hulu spotřebovali méně dat. Zde je postup, jak upravit nastavení, aby se ušetřily některé bity.

 1. Přejděte na Hulu a přihlaste se.

 2. Začněte přehrávat video.

 3. Klikněte na ikonu Nastavení ikona v levém dolním rohu obrazovky.

 4. Vybrat Kvalitní.

 5. Vybrat Spořič dat.

 6. Hulu přepne na nižší verzi datového proudu streamu.

Jak ovládat, kolik dat používá Hulu v mobilních zařízeních

Hulu má některá další nastavení, která můžete upravit, pokud sledujete filmy na telefonu nebo tabletu. Tady je postup, jak uložit data na cestách. Tato nastavení ovlivní použití pouze při sledování Hulu pomocí mobilní sítě. Neovlivní zařízení připojená k síti Wi-Fi.

 1. Otevřete aplikaci Hulu a přihlaste se.

 2. Klepněte na Účet ve spodní části obrazovky.

 3. Klepněte na Nastavení.

 4. Klepněte na Využití mobilních dat.

 5. Klepněte na Spořič dat.

 6. Když teď nejste doma, Hulu použije k přenosu videa méně dat.

Jak ovládat, kolik dat Hulu používá ke stahování

Pokud si stáhnete videa z Hulu, abyste si je mohli prohlédnout později, můžete také pomocí Hulu řídit využití svých dat tím, že budete řídit kvalitu souborů, které ukládáte do svého zařízení. Zde je návod, jak na to.

 1. Otevřete aplikaci Hulu a přihlaste se.

 2. Klepněte na Účet ve spodní části obrazovky.

 3. Klepněte na Nastavení.

 4. Klepněte na Soubory ke stažení.

 5. Vypnout Mobilní stahování zabránit vašemu zařízení v používání mobilní sítě ke stahování programů.

 6. Klepněte na Kvalita videa.

 7. Na této obrazovce máte dvě možnosti: Standardní a Vysoká. Klepněte na Standard stahovat do zařízení menší soubory nižší kvality. Toto nastavení také ušetří místo na pevném disku.