Skip to content

Kolik stojí Nintendo 3DS?

8 de Červenec de 2021
Untitled 41ac0d95cd354a0fbe6d5aa9edd2f520

Ruční herní konzole Nintendo 3DS začíná kolem 100 $. Při svém uvedení na trh v roce 2011 to stálo 250 $, ale cena klesla, když Nintendo představilo novější produkty, jako je 3DS XL. Nintendo 3DS XL, vydané v roce 2012, je větší než 3DS. Má nejen větší obrazovky, ale také silnější celkovou velikost s většími tlačítky a kruhovou podložkou a baterii s delší výdrží. To je důvod, proč je dražší než 3DS, cena kolem 175 až 200 USD. Protože obě tyto konzoly jsou již nějakou dobu mimo provoz, lze renovované jednotky najít online za nižší cenu. Nintendo již nepropaguje 3DS na svých webových stránkách, místo toho se zaměřilo na 3DS XL, což ztěžuje hledání 3DS.

Kde koupit Nintendo 3DS

Konzole Nintendo lze zakoupit na různých místech, ale všimnete si, že ty, které jsou dodávány s hrami nebo speciálními případy, stojí navíc. Například si můžete koupit 3DS nebo 3DS XL na Amazonu, například tuto bílou 3DS Super Mario 3D Land Edition. Toto konkrétní zařízení je dodáváno se Super Mario 3D, takže cena je vyšší. Konzole Nintendo 3DS a 3DS XL jsou k dispozici také na GameStop a Walmart. Web Nintendo uvádí seznam dalších maloobchodníků, kteří nabízejí 3DS XL, včetně Best Buy a Target.

Více informací o Nintendo 3DS

Pokud jste si zakoupili Nintendo 3DS před 12. srpnem 2011 a alespoň jednou jste vstoupili do eShopu Nintendo, můžete se kvalifikovat do programu Ambassador. Tento program vám poskytuje 20 her ke stažení zdarma – 10 klasických her NES a 10 her Game Boy Advance. Nintendo zahájilo program jako uznání hráčům, kteří si koupili herní konzoli, před dramatickým poklesem cen způsobeným vydáním 3DS XL. Nintendo 3DS není nabitý žádnými herními kazetami, ale samotný systém je předinstalován s některými skvělými věcmi. Například každý 3DS je dodáván se šesti kartami rozšířené reality. Když tyto AR karty umístíte na rovný povrch a trénujete na nich vnější kamery 3DS, ožijí jako 3D minihry.