Skip to content

Kolik stojí roamingové poplatky za Verizon?

12 de Září de 2021
GettyImages 834749228 59a21dbd845b3400111a43a9

Hlavní mobilní operátoři jako Verizon, T-Mobile, AT&T a ostatní neúčtují poplatky za domácí roamingové hovory a zprávy. Na jejích webových stránkách je mapa oblasti pokrytí společnosti Verizon, což je prakticky celá americká společnost Verizon, která spolupracuje s jinými poskytovateli, aby poskytovala nepřetržité pokrytí, pokud opustíte oblast pokrytí společnosti Verizon. Tento domácí bezdrátový roaming je zdarma. Roamingová situace se mění, když cestujete do zahraničí. Poplatky za roaming se mohou rychle zvýšit. Pokud jste zákazníkem společnosti Verizon, porozumějte zásadám roamingu operátora, abyste předešli překvapivým poplatkům za roaming při cestách mimo Spojené státy. Pokud používáte telefon při cestách do zahraničí, může chvíli trvat, než operátorům, které jste použili v zahraničí, sdělit společnosti Verizon, že dlužíte poplatky za roaming. Měsíc nebo dva tyto poplatky na faktuře od společnosti Verizon neuvidíte.

Domácí roamingové poplatky

Domácí bezdrátový roaming je zdarma u všech celostátních plánů Verizon. To znamená, že se vaše mobilní zařízení může bez dalších poplatků připojit k síti, která není společností Verizon v USA, na Panenských ostrovech nebo v Portoriku. Před povolením roamingu na mobilním telefonu zkontrolujte své konkrétní zásady roamingu. Až na pár starých plánů vám poplatky za domácí roaming nevzniknou. Místo toho jsou tyto roamingové minuty považovány za běžné minuty Verizon. Pokud váš plán umožňuje 60 minut na měsíc, máte přiděleno stejných 60 minut, když se touláte po tuzemsku. Počet minut se nemění, protože jste opustili oblast pokrytí společnosti Verizon. Pravděpodobně nebudete vědět, že ano.

Mezinárodní poplatky za roaming

Pokud váš plán Verizon nezahrnuje služby mimo USA, při cestách do zahraničí vám budou účtovány poplatky za minutu, za text a za megabajt (MB). Verizon vám účtuje každý kousek aktivity, ale vy máte určitou kontrolu nad tím, kolik zaplatíte. Při cestování do zahraničí můžete od společnosti Verizon dostávat textová upozornění s vysvětlením, jak vám budou účtovány poplatky a že jste dosáhli prahu využití. Společnost Verizon může omezit vaši službu, pokud vám vzniknou značné poplatky. Minuty za mezinárodní roaming se účtují jako samostatné minuty za použití (tj. Odděleně od minut zahrnutých ve vašem domácím plánu) a mohou být drahé. Poplatky společnosti Verizon se pohybují od 0,99 $ za minutu do 2,99 $ za minutu.

Mezinárodní plány společnosti Verizon

Pokud máte zařízení podporující 5G nebo 4G World, použijte Verizon TravelPass, který vám umožní vzít si domácí minuty, texty a data do více než 185 zemí za 10 $ na den (5 $ na den pro Kanadu a Mexiko). Navíc vám budou účtovány poplatky pouze za dny, kdy zařízení používáte. Se společností Verizon můžete volat a využívat služby textových zpráv na stovkách výletních lodí. Hlasové využití je na těchto lodích 2,99 USD za minutu a odeslání textových zpráv stojí 0,50 USD a přijetí 0,05 USD. Pokud cestujete mimo Spojené státy, použijte Verizon International Trip Planner, abyste se vyhnuli překvapivým poplatkům za roaming. Pokud cestujete poblíž hranic této země, mohou vám být účtovány sazby dané země.