Skip to content

Má Nintendo 3DS nebo 2DS vestavěný budík?

13 de Srpen de 2021
5405740344 f829b49c94 b 5c088114c9e77c00019bde4f

Takže jste zůstali vzhůru a hráli svou oblíbenou hru a nejste si jisti, že ráno dorazíte do třídy včas. Bylo by velmi praktické nastavit si na 3DS nebo 2DS alarm, než ho na noc zavřete. Nintendo 3DS ani 2DS bohužel nemají vestavěný budík. 3DS XL ji také nemá. Aplikace Mario Clock a Photo Clock si však můžete stáhnout z e -shopu Nintendo 3DS. Obě aplikace lze také stáhnout v obchodě Nintendo DSi pro DSi za stejnou cenu.

Foto hodiny

Photo Clock vám umožní použít jako pozadí obrázky z vašich fotoalb Nintendo DSi nebo 3DS. Můžete nastavit až tři různé budíky s funkcí opakovaného buzení, vybrat buď analogové nebo digitální hodiny a přiřadit jim přednastavené vyzvánění nebo použít zvuk, který vytvoříte v Nintendo DSi Sound.

Mario Hodiny

Hodiny Mario vám umožní hrát si ve světě Mario a sbírat mince. Pomocí něj můžete naprogramovat až tři různé alarmy s funkcí odložení. Hodiny vycházejí z původní hry Super Mario Bros. Stejně jako Photo Clock, Mario Clock obsahuje možnosti analogových i digitálních hodin, které používají vnitřní hodiny systému. Přiřaďte k alarmu svůj oblíbený zvuk související s Mariem nebo použijte ten, který vytvoříte v aplikaci Nintendo DSi Sound. Alarmy obou hodin fungují, když jsou 3DS a DSi zavřeny – v režimu spánku – ale pokud ukončíte aplikace před aktivací režimu spánku, alarmy se nespustí.