Skip to content

Mods ‚The Sims 2‘

17 de Srpen de 2021
sims2 mod 8a94b29232654a03a2cabcbbdad5315d

The Sims 2 je skvělá hra. O tom není pochyb. Ale (věděli jste, že přichází, ale ne?), Maxis vynechal několik věcí, které by někteří nazvali základními, a vytvořil několik nepříjemností. Moddingová komunita našla způsoby, jak proniknout do hry a změnit hratelnost. Děkuji moddři! Nezapomeňte, že i když každý hack prochází mnoha testy od tvůrce a dalších hráčů, stále mohou existovat chyby a konflikty s jinými hacky. Určitě si přečtěte, jestli existují konflikty mezi módy a že je to pro expanze, které vlastníte.

InSIMenator

InSImenator udělá vše! No, téměř všechno. Jedná se o objekt, který se používá v Simově domě a který upravuje Simíky, pravidla a hratelnost. Je to mocný nástroj, který je třeba používat moudře. Tento editor může nechat Simíky vyrůst, změnit den, přidat nebo odečíst dny podle věku Sima, nechat Simu těhotnou, změnit kondici, upravit aspiraci a mnoho dalšího.

Riskantní Woohoo

Ach ne! Už žádné bezpečné „woohoo“ pro Simíky. I když se nepokoušejí o dítě, mohli by nyní stále otěhotnět s riskantním hackem woohoo.

Najděte si své vlastní místo pro mládež

Dospívající někdy vyrostou, než jsme pro ně připraveni opustit hnízdo. S tím hackem to nevadí. Teens mohou najít své vlastní místo, když jsou připraveni.

Magické Keumungo – žádný žárlivý hack

Kouzelný Keumungo se postará o jakoukoli žárlivost, ke které může dojít, když Sim vidí předmět své náklonnosti flirtovat, líbat nebo se jakýmkoli jiným způsobem pohnout směrem k jinému Simovi. Je skvělé to mít u sebe, když je v domě Romance Sim.

Snadný telefon

Pouze jeden telefon v domě může být skutečná bolest, zvláště pokud jsou v domě Simulátory popularity. Hack nemění telefon Maxis, protože se jedná o samostatný objekt.

Realistické věky

Délka věkových fází je upravena na to, co autor vypočítal jako realistické měřítko. Fáze dospělých nyní trvá 45 dní. Fáze Elder začíná v 65.