Skip to content

Můžete hrát Netflix na Chromebooku?

8 de Srpen de 2021
150337552 56a400ed5f9b58b7d0d4e625

Starší Chromebooky měly problémy se spuštěním Netflixu, ale tento problém je již dávno vyřešen. Novější notebooky Chromebook používají místo Windows nebo MacOS Google Chrome OS a nemají problém streamovat Netflix z internetu. Pokud Netflix na vašem Chromebooku nefunguje, může váš Chromebook vyžadovat aktualizaci.

Které Chromebooky byly ovlivněny?

Brzy v historii Chromebooků bylo v pilotním programu i v počátečním vydání v létě 2011 nedostatkem to, že lidé neměli přístup k populární aplikaci pro streamování filmů Netflix. Google problém rychle vyřešil. Chromebooky fungují nejlépe, když jsou připojeny k internetu, a většina jejich dokumentů a aplikací je založená na cloudu. Snadno se používají, mají antivirovou ochranu a jsou automaticky aktualizovány.

Jak aktualizovat starší Chromebooky

Pokud je váš Chromebook této rané generace a nebude hrát Netflix, nainstalujte si aktualizaci. Aktualizace Chromebooku:

  1. Vybrat ikona klíče v horní části obrazovky.

  2. Vybrat O Google Chrome.

  3. Vybrat Kontrola aktualizací.

  4. Stáhněte si všechny dostupné aktualizace.

Po aktualizaci prohlížeče Chrome je přehrávání filmů Netflix stejně snadné jako přihlášení k účtu Netflix a jejich streamování stejně jako na jakémkoli jiném zařízení. Je vyžadováno předplatné Netflix.

O systému Chrome OS

Operační systém Chrome OS byl navržen společností Google a spuštěn v roce 2011. Jeho uživatelské rozhraní je prohlížeč Google Chrome. Většina aplikací běžících na systému Chrome OS je umístěna v cloudu. Chrome OS je vhodný pro lidi, kteří tráví většinu času na webu a používají webové aplikace. Pokud máte konkrétní počítačové programy, bez kterých nemůžete žít, budete muset najít podobné webové aplikace nebo se vyhýbat systému Chrome OS. Chrome OS je navržen tak, aby fungoval výhradně s webovými aplikacemi. Můžete přijít na to, že pracovat výhradně v prohlížeči Chrome může být výzva. Vyzkoušejte si to na několik dní, aniž byste na notebooku museli otevírat místní programy, abyste si zvykli na Chrome.