Skip to content

Můžete připojit AirPods k Nintendo Switch?

12 de Červenec de 2021
how to connect airpods to a nintendo switch 8b9f33294fcd426c9be408ac7bbbd8fa

Co je třeba vědět

  • Apple AirPods nemůžete připojit k Nintendo Switch po vybalení z krabice, ale můžete použít Bluetooth adaptér jiného výrobce.
  • Připojte hardwarový klíč k přepínači nebo dokovací stanici Switch a spárujte AirPods stejně jako s jakýmkoli jiným zařízením.

Tento článek popisuje, jak připojit AirPods k Nintendo Switch pomocí hardwarového klíče jiného výrobce, protože konzole chybí podpora Bluetooth. Tyto pokyny pro připojení AirPods ke konzolím Nintendo Switch fungují s modely Nintendo Switch a Nintendo Switch Lite.

Co budete potřebovat pro připojení AirPodů k přepínání konzol

Chcete-li připojit AirPods k přepínači, budete potřebovat Nintendo Switch, pouzdro AirPods, pouzdra AirPods v pouzdře a adaptér Bluetooth jiného výrobce, který funguje s konzolami Nintendo Switch. Tento adaptér Bluetooth se k přepínači připojí přes USB port na spodní straně samotného Nintendo Switch nebo přes USB port na Docku, pokud máte k televizoru připojený běžný model Switch. Někteří výrobci výslovně navrhují hardwarové klíče Bluetooth pro Nintendo Switch, které najdete v obchodech s videohrami a na Amazonu. Nejpopulárnějším se zdá být Bluetooth vysílač HomeSpot, zatímco Bluetooth vysílač Ldex Nintendo a Bluetooth adaptér GuliKit jsou také solidní možnosti. Všechna tři z těchto zařízení se mohou připojit jak k samotnému přepínači, tak k doku.

Jak připojit AirPods k konzolím Nintendo Switch

Připojení vašich Apple AirPods k vašemu Nintendo Switch je docela jednoduché a většinou se řídí stejnými kroky, jaké jsou vyžadovány pro synchronizaci AirPods s Windows 10 PC nebo chytrým telefonem nebo tabletem se systémem Android.

Připojte svůj Bluetooth vysílač do USB portu na konzole Nintendo Switch nebo Dock a vložte AirPods do jejich pouzdra. Dlouhým stisknutím tlačítka párování na zadní straně pouzdra AirPod zahájíte proces párování. Při stisknutí tlačítka párování AirPods stiskněte určené tlačítko synchronizace na vysílači Bluetooth.

Tlačítko párování Apple Airpod Case.

Kontrolky LED na pouzdře a vysílači by měly začít blikat, ale přestanou po dokončení párování. Nyní můžete používat své Apple AirPods s Nintendo Switch.

Několik tipů pro používání AirPods s konzolami Switch

Proces připojení AirPods ke konzolím Nintendo Switch je docela jednoduchý, jakmile máte správné vybavení, ale stále existují věci, které byste možná měli mít na paměti.

  • Možná budete muset synchronizovat AirPods s jinými zařízeními. Spárování AirPodů s více zařízeními může často způsobit konflikty, které mohou vyžadovat opravu při přepínání mezi přepínačem, smartphonem a notebookem.
  • Nezapomeňte nabít adaptér Bluetooth. Nintendo Switch nemůže nabíjet připojené příslušenství, takže před použitím se musíte ujistit, že jakýkoli Bluetooth vysílač, který si koupíte, je plně nabitý.
  • Nezapomeňte si Switch nabít. Vzhledem k tomu, že se adaptéry Bluetooth připojují k USB portu na Nintendo Switch, nebudete moci mít Switch zapojený a nabíjený, když jej používáte. Jedním ze způsobů, jak to obejít, je mít dokovací stanici Switch, ale pro majitele Switch Lite to nebude možnost, protože tento model nepodporuje TV Dock.
  • Tato metoda nemusí fungovat s hlasovým chatem. Zatímco některé tituly jako Fortnite a Warframe podpora hlasového chatu prostřednictvím přepínače, většina ostatních her vyžaduje připojení k aplikaci pro smartphone Nintendo Switch. AirPods můžete používat najednou pouze s jedním zařízením.