Skip to content

Nejlepší 9 Radio aplikace pro iPhone

12 de Červenec de 2021
iheartradio app 5c46035146e0fb0001e6c5be

Mít tisíce písniček, které máte vždy rádi, je jednou z největších věcí na vlastnictví iPhone. Ale někdy chcete nějakou rozmanitost, chcete objevit něco nového nebo vůbec nechcete hudbu, místo toho dáváte přednost novinkám nebo sportu. V takových situacích potřebujete rádiové aplikace pro iPhone. Zde je průvodce 9 skvělými rádiovými aplikacemi, které vás udrží v práci a budou si užívat váš čas poslechu.

iHeartRadio

Zdarma, s nákupy v aplikaci

iHeartRadio vám poskytuje bezplatný přístup k tisícům živých rozhlasových stanic AM a FM z celé země a světa. S tolika stanicemi, ze kterých si můžete vybrat, najdete nejrůznější druhy hudby nebo jiného obsahu, od rocku po křesťanství, od zpráv přes sport až po počasí. Kromě rádia nabízí iHeartRadio vybrané seznamy skladeb, podcasty a možnost vytvořit si vlastní stanici ve stylu Pandora podle umělce. Nákupy v aplikacích odemykají iHeartRadio Plus a iHeartRadio All Access, které vám umožňují vybírat skladby, které chcete slyšet, ukládat a přehrávat rádio, přeskakovat skladby a poslouchat offline.

Zahrnuje také:

 • Aplikace Apple Watch
 • Aplikace CarPlay
 • aplikace iMessage

Jazzové rádio!

snímek obrazovky Jazz Radio! aplikace

Zdarma, s nákupy v aplikaci

Hledáte silný výběr jazzových rozhlasových stanic? Už nehledejte Jazz Radio! Tato aplikace přináší 35 kanálů různých stylů jazzu, včetně Smooth Jazz, Bebop, Vocals, Swing a Big Band. Každý kanál je programován nadšencem tohoto stylu. Můžete také uložit oblíbené kanály pro snadný přístup a nastavit časovač vypnutí, aby aplikace poté uspala. Placená vrstva Premium odstraňuje reklamy, zlepšuje kvalitu zvuku, odemkne možnost přehrávat Jazz Radio na jiném hardwaru a dokonce poskytuje přístup k sesterským aplikacím pro klasickou a rockovou hudbu.

myTuner

snímek obrazovky aplikace myTuner

Zdarma, s nákupy v aplikaci

myTuner nabízí obrovský výběr živých rozhlasových streamů: více než 50 000 stanic ve více než 200 zemích po celém světě. Není třeba říkat, že byste zde měli najít prakticky cokoli, co hledáte, od nejrůznějších druhů hudby přes zprávy, rozhovory a sport. Kromě rádia obsahuje myTuner knihovnu s více než 1 milionem podcastů. Úroveň placeného upgradu poskytuje funkce hudebního ekvalizéru, které vám vyladí přehrávání tak, aby vám nejlépe znělo, a odstraní reklamy z aplikace (i když ne z hudebních streamů).

Zahrnuje také:

 • Aplikace Apple Watch
 • Aplikace CarPlay

NPR

snímek obrazovky aplikace NPR News

Volný, uvolnit

Pokud potřebujete nejnovější zprávy nebo dohnat libovolný počet populárních pořadů a podcastů NPR, je tato bezplatná aplikace pro vás. Kromě toho, že můžete číst zprávy, nabízí aplikace NPR živé přenosy z pořadů, jako jsou All Things Considered a Fresh Air, předchozí segmenty z pořadů a živé přenosy z členských stanic po celé zemi. Mezi další funkce patří schopnost poslouchat místní členskou stanici bez ohledu na to, kde se na světě nacházíte, a dostávat upozornění na nejnovější zprávy.

Pandora

snímek obrazovky aplikace Pandora

Zdarma, s nákupy v aplikaci

Pandora vám umožňuje vytvářet si vlastní rozhlasové stanice a doladit je tak, jak chcete. Začněte s umělcem, který se vám líbí, a odtud se rozdělte na podobnou hudbu na základě vaší zpětné vazby a obrovské databáze lajků a nelibostí Pandory od uživatelů, jako jste vy. Přidejte další umělce a své hodnocení skladeb, abyste vylepšili své stanice a objevili novou hudbu. Pandora také nabízí knihovnu populárních podcastů a pokusí se použít inteligentní doporučení pro hudbu, aby vám pomohla najít podcasty. Placené úrovně Pandora Plus a Pandora Premium vám umožňují vytvářet vlastní seznamy skladeb, stahovat hudbu pro poslech offline, poskytovat neomezené přeskakování, zlepšovat kvalitu zvuku, odstraňovat reklamy a další.

Zahrnuje také:

 • Aplikace Apple TV
 • Aplikace Apple Watch
 • Aplikace CarPlay
 • aplikace iMessage

Sirius XM Premium Online

snímek obrazovky aplikace Sirius XM

Volný, uvolnit

Tato aplikace může být zdarma, ale to neznamená, že zde nejsou žádné náklady. Abyste ji mohli používat, potřebujete předplatné satelitní rozhlasové služby SiriusXM. Pokud však jeden máte, tato bezplatná aplikace vám umožní přinést si s sebou na cestách více než 120 kanálů hudby, rozhovorů, sportu a komedií SiriusXM. Aplikace poskytuje živý přístup k SiriusXM a také možnost poslouchat minulé programy. Aplikace také věnuje pozornost tomu, co posloucháte, a navrhuje další programy a kanály na základě vašich zájmů. Oblíbené programy a kanály pro snadný přístup.

Zahrnuje také:

 • Aplikace CarPlay

Ulejvák

snímek obrazovky aplikace Slacker Radio

Zdarma, s nákupy v aplikaci

Slacker nabízí funkci stanic ve stylu Pandora, vytvořte si vlastní, ale jde také nad rámec toho. Kromě těchto vlastních stanic nabízí předem připravené stanice, pravidelný plán programů s živými hostiteli, novinkami a sportovním obsahem a možnost vybrat si poslouchané skladby. Placené úrovně Slacker Radio Plus a Slacker Premium odemykají funkce včetně zvýšené kvality zvuku, neomezeného přeskakování skladeb, odstraňování aplikací a možnosti stahování skladeb k poslechu offline.

Zahrnuje také:

 • Aplikace CarPlay

Tento americký život

snímek obrazovky aplikace This American Life

2,99 USD

 • Aplikace z dlouho běžící veřejné rozhlasové show a podcastu This American Life vám umožní streamovat každou předchozí epizodu seriálu (přes 600!) Zdarma. Můžete si stáhnout skladby pro poslech offline, označit epizody jako poslechnuté a uložit si záložky pro budoucí poslech. Celý archiv lze procházet a funkce vyhledávání vám umožní najít epizody podle tématu, přispěvatele a roku.

TuneIn Radio

snímek obrazovky aplikace TuneIn

Zdarma, s nákupy v aplikaci

TuneIn poskytuje více než 10 000 živých AM a FM rozhlasových streamů ze stanic po celém světě, ale také to dělá víc. Je vybaven rozhlasovým přijímačem, podcasty, zprávami a sportem, včetně Major League Baseball, univerzitních sportů, play-off NBA a NHL a Super Bowl. Placená služba TuneIn Premium přidává každou hru z hlavních sportovních lig, kurátorských a komerčních rádií, odstraňování reklam ze zpravodajských kanálů a podcastů.

Zahrnuje také:

 • Aplikace Apple Watch
 • Aplikace CarPlay