Skip to content

Nejlepší hry Homebrew pro Nintendo DS

14 de Září de 2021
nintendo3DS 80782fe45ff74d558b46557bea9d076c

Vaše zkušenost s Nintendo DS se nemusí zastavit u místního obchodníka s hrami. Homebrew Nintendo DS – hry naprogramované amatéry a nezávislými vývojáři – se věnuje obrovská online komunita. S trochou know-how homebrew získáte přístup k desítkám titulů napříč různými žánry, včetně logických her, hraní rolí, strategických a akčních her. Zde je ukázka toho nejlepšího domácího piva Nintendo DS, které internet nabízí.

Real-Time Strategy (RTS): A Touch of War

Nintendo DS má spoustu tahových strategických her- Fire Emblem: Shadow Dragon je dobrým příkladem-ale u strategických her v reálném čase (RTS), které zastaví srdce, trochu chybí. Naštěstí můžete nedostatek RTS Nintendo DS ošetřit pomocí Dotek války. Nabízí dobré časy s velkou, barevnou grafikou sprite a středověkými vojáky, kteří touží po krvi. Udržujte v plicích zásobu vzduchu; nebudete mít čas dýchat.

Strategie: DiceWars DS

DiceWars DS je návyková strategická hra, která se hodně podobá Riziko. Jste to vy versus sedm počítačem ovládaných protivníků a každý má hlad po zemi. Pokud jste fanouškem Riziko, nenech se tím proklouznout.

Roguelike Role-Playing Game (RPG): PRÁŠEK

Co je to roguelike RPG? Prochází se žalářem ve své nejčistší a nejmilosrdnější podobě. Prozkoumáte nekonečné labyrinty plné nepředstavitelných zla a nádherného pokladu. Žádné dvě návštěvy podsvětí nejsou nikdy stejné; rozložení žalářů se mění pokaždé, když se vrhnete do hlubin.

PRÁŠEK přináší do Nintendo DS trápení a uspokojení nepoctivých zážitků. Grafika hry je věrná roguelike tradici a je jednoduchá, ale nehrajete hru, abyste se dívali na scenérii. Hrajete, abyste se zlepšili jako dobrodruh.

Dvourozměrná akce: MegaETK

Fanoušci Mega Man série najde mnoho, co by se líbilo MegaETK, homebrew hra, která kombinuje 2D plošinovou akci s drobnými prvky RPG. Skákejte, střílejte nepřátele, přijímejte barevné šéfy, ušetřete peníze a zatěžujte svého malého klona Mega Man závislostí na nakupování.

Strategie v reálném čase (RTS)/Tower Defense: Warcraft: Tower Defense

Pokud hledáte obzvláště intenzivní zážitek, Warcraft: Tower Defense kombinuje real-time strategii s Tower Defense-žánr, který, jak naznačuje jeho název, zahrnuje ochranu domácí základny před nekonečným náporem nepřátel. v Warcraft: Tower Defense, bráníte se proti invazním silám stavěním a vylepšováním věží vrhajících střely.

Dvourozměrná akce: Xrick DS

Xrick DS je port Nintendo DS Xrick pro PC, což je zase hra s bočním rolováním, kterou se hodně inspiruje Rick Dangerous, 2D adventura vyvinutá pro PC na konci 80. let. Už jste zmatení? Originál Rick Dangerous byla sestavena společností Core, společností, která dala život jednomu z nejznámějších průzkumníků her: Lara Croft z Tomb Raider série. Stejně jako jeho zdrojový materiál, Xrick DS je silně inspirován Indiana Jones filmy. Očekávejte spoustu vzrušení, rozlití a zvlněných skal.

Střílečka z pohledu první osoby (FPS): Quake DS

Přineste do Nintenda DS definitivní střílečku z pohledu první osoby z 90. let QuakeDS. To byla hra, kterou jste si potichu nainstalovali a nakoukli, zatímco váš učitel počítačové učebny zabrousil na nějaký problém s programováním. Stáhněte si homebrew adaptaci a znovu prožijte kouzlo.

Fyzika/Puzzle: Kapesní fyzika

Pokud vás baví zesměšňovat zákony gravitace v Fyzika pastelky nebo Crayon Physics Deluxe pro PC a iPhone budete chtít stáhnout Kapesní fyzika pro Nintendo DS. Základní premisa by měla být fanouškům známá Fyzika pastelky: Nakreslíte objekty na dotykovou obrazovku a stanou se skutečnými a interagují se svým prostředím díky přesné fyzice. Míče sklápějí rampy a převracejí domino a golfové hole houpají na závěsech, aby srazily projektily přes obrazovku. Nechte svého vnitřního fyzika vybuchnout.

Puzzle Collection: PuzzleManiak

PuzzleManiak je založen na Simon Tatham’s Puzzle Collection pro PC, Mac a Linux. A jak naznačuje jeho název, PuzzleManiak je duší pro všechny fanoušky logických her. K nahlédnutí je k dispozici sedmadvacet hádanek, všechny generované algoritmy, které zajišťují jedinečný zážitek při každém hraní. Mezi dostupné hry patří: Mosty, Patnáct, Galaxie, Světlo Nahoru, Mapa, Mastermind, Doly, Vzor, Solitaire, Sudoku, a Rozmotat, mezi mnoha dalšími.