Skip to content

Nejlepší klientské nástroje a software pro Twitter

6 de Srpen de 2021
Tweet Deck Dashboard 56b34fa45f9b58def9c97d2d 356472198df246289bb2a97d7040aa0d

Existuje mnoho typů nástrojů pro správu sociálních médií. Nejužitečnější nástroj pro správu Twitteru se nazývá klient nebo řídicí panel. Je navržen tak, aby nahradil twitterové zobrazení tweetů v jednom sloupci výkonnějšími způsoby čtení, odesílání a správy tweetů.

Stažení softwaru vs. žádné stahování

Jedním z rozdílů mezi různými programy pro klienty Twitter a dashboard je, zda vyžadují stažení a instalaci softwaru do vašeho počítače, nebo pokud běží prostřednictvím internetového prohlížeče a nevyžadují žádné stahování. Některé klientské nástroje Twitter vám také umožňují spravovat další sítě a služby sociálních médií. Twitter stále více mění své stránky, aby byly užitečnější. Domovská stránka Twitteru přesto není tak výkonná jako nejlepší nezávislí klienti Twitteru uvedení v tomto článku.

TweetDeck

Co se nám líbí

 • Několik sloupců tweetů.
 • Software zdarma.
 • Můžete naplánovat tweety.
 • Lze uložit vyhledávání podle klíčových slov.

Co se nám nelíbí

 • Vaše tweety nelze upravovat.
 • Velmi omezené přizpůsobení.

TweetDeck je jedním ze dvou nejoblíbenějších bezplatných programů pro správu časových os Twitteru. Byla tak populární, že ji Twitter koupil v květnu 2011 a nadále ji rozvíjí jako klient Twitteru. Web a aplikace Twitter zobrazují pouze jeden sloupec tweetů, což přispívá k pomalejšímu čtení. Z tohoto důvodu mnoho lidí preferuje používání nezávislého klienta Twitter, jako je TweetDeck, jako hlavní způsob zobrazení tweetů. TweetDeck vám umožňuje nastavit skupiny lidí, které mají sledovat, a zobrazuje vaše tweetové kanály nebo streamy v řadách sloupců, takže můžete zobrazit několik tweetů najednou. TweetDeck také umožňuje ukládat vyhledávání klíčových slov a zobrazovat je v jednom z mnoha sloupcových zobrazení. V ostatních sloupcích můžete vidět toky tweetů ze skupin, které jste nastavili, tweety obsahující hashtagy, které chcete sledovat, a kanály z vašich dalších účtů Twitter. TweetDeck vyžaduje bezplatné stažení softwaru. Funguje také s většinou hlavních operačních systémů pro mobilní telefony.


Hootsuite

Hootsuite

Co se nám líbí

 • Můžete naplánovat příspěvky.
 • Úžasná analytika.
 • Vynikající zákaznický servis.
 • Není nutné stahování.

Co se nám nelíbí

 • Nudné rozložení.
 • Za používání některých aplikací se musí platit.

Hootsuite je jedním ze dvou nejlepších bezplatných klientů pro správu Twitteru. Na rozdíl od TweetDeck, Hootsuite nevyžaduje žádné stahování softwaru, protože se jedná o internetového klienta Twitter, což znamená, že je přístupný ve všech webových prohlížečích. Stejně jako TweetDeck, Hootsuite zobrazuje tweety, k jejichž odběru jste se přihlásili, ve sloupcích nebo seznamech pro rychlé prohlížení. Tato funkce rychlého zobrazení vám umožňuje vidět několik streamů tweetu najednou a efektivněji s nimi komunikovat. Stejně jako u většiny klientů nebo řídicích panelů Twitter můžete u jakéhokoli tweetu opakovaně tweetovat, odpovídat, posílat zprávy, sledovat nebo přestat sledovat z rozevíracích nabídek nebo ikon. Jedna z nejlepších věcí na Hootsuite je, že dokáže spravovat více než vaše časové plány Twitteru. Ze stejného okna řídicího panelu Hootsuite také spravuje vaše kanály a profily na Facebooku, LinkedIn a dalších sociálních sítích. Hootsuite je kromě klienta Twitter klientem sociálních médií. Základní služba Hootsuite je zdarma, ale nabízí také prémiové měsíční předplatné pro ty, kteří potřebují spravovat více než tři účty sociálních médií nebo pokud ke správě účtů sociálních médií potřebujete více než jednoho uživatele.

Twitterrific

Twitterrific

Co se nám líbí

 • Optimalizováno pro macOS.
 • Spravuje tweety na iOS.
 • Do příspěvků lze přidat GIF.

Co se nám nelíbí

 • Omezená funkčnost na iOS.

Twitterrific je služba Twitter dashboard, která je optimalizována pro macOS. Spravuje také tweety na iPhonech a iPadech. V obou operačních systémech si můžete vybrat světlé nebo tmavé téma a nahrávat média na Twitter. V systému macOS můžete přizpůsobit písma a zobrazit více časových os Twitteru najednou. Mobilní verze je zdarma, stejně jako desktopový software podporovaný reklamou.