Skip to content

Než si koupíte PSP – Průvodce kupujícím PSP

12 de Srpen de 2021
psp2 58ab783d3df78c345b5434bf

Jakmile se rozhodnete pro koupi PSP, je ještě několik věcí, které je třeba vědět, než nákup skutečně provedete. Na výběr je několik modelů a řada balíčků, které přicházejí s různým příslušenstvím a hrami. Možná budete chtít také zjistit, jaké příslušenství byste si měli koupit a jaké hry jsou dobré.

Který model nebo balíček PSP je nejlepší?

S výběrem různých modelů PSP a obrovským sortimentem balíčků může být těžké vědět, co získat. Pokud chcete koupit zcela nový, budou vaše možnosti omezenější, ale místa jako eBay nabízejí u mnoha modelů a balíčků minulosti použité i nové-staré zásoby. Naštěstí, jakmile se rozhodnete, k čemu chcete svůj PSP používat, je snazší zjistit, který model je nejlepší koupit. A podrobnosti o tom, co je součástí každého balíčku, by také měly usnadnit výběr.

  • Vyberte si PSP, který je pro vás nejlepší
  • Silné a slabé stránky různých modelů PSP
  • Co je součástí PSP Boxu?

Příslušenství pro váš PSP

I když vše, co musíte k používání PSP absolutně potřebovat, je dodáváno s ním, existují i ​​další věci, které se vám budou hodit. Pouzdro je dobrý nákup na ochranu vašeho lesklého kapesního počítače a větší paměťová karta je dobrou volbou, pokud plánujete hrát spoustu her najednou nebo si chcete hry stáhnout. A co sluchátka? Externí reproduktory? Ani všechno příslušenství není drahé, takže ať už kupujete pro sebe nebo jako dárek, nemusíte bourat banku.

  • Levné dárky pro hráče PSP
  • Příslušenství PSP, které skutečně používám