Skip to content

Philo TV: Co to je a jak to funguje

12 de Červenec de 2021
watchlivetvonphilo 5afc7a973418c60038248b9b

Máte spoustu možností, pokud jde o streamování televizních pořadů. Pouze několik služeb nabízí živé televizní pořady; většina nabízí starší programování. Tento článek vysvětluje, co byste měli vědět o Philo TV, než se zaregistrujete.

Co je to Philo TV?

Philo TV je živá televizní streamovací služba, která umožňuje řezačkám sledovat některé z nejpopulárnějších kabelových kanálů bez předplatného.

Jak Philo funguje?

Philo nabízí mnoho z nejpopulárnějších kabelových sítí, jako jsou AMC, Nickelodeon, MTV, Comedy Central a další. Tato služba byla původně uvedena na trh studentům s vysokými rozpočty, což z ní činí atraktivní volbu pro řezačky kabelů, kteří chtějí snížit své měsíční účty za televizi. Abyste mohli službu používat, musíte mít vysokorychlostní připojení k internetu a kompatibilní zařízení, jako je počítač, tablet nebo smartphone. Můžete také použít streamovací zařízení, například Roku, pro streamování živé televize na vašem televizoru. Někteří lidé dávají přednost Philo před YouTube TV; objevte rozdíly.

Philo TV vs. Cable

Hlavní rozdíl mezi Philo TV a kabelovou televizí je v tom, že Philo je extrémně efektivní. Existuje pouze jeden balíček, který vám poskytuje více než 60 kanálů, a můžete si zakoupit kanály jako STARZ a EPIX jako doplňky. Na rozdíl od většiny kabelových služeb nemá Philo místní kanály jako ABC a CBS. Nabídka kanálů je také relativně lehká, pokud jde o zprávy a sport, ale zahrnuje BBC World News a finanční zpravodajskou síť Cheddar.

Jak se zaregistrovat do Philo TV

Přejděte na web Philo TV, zadejte své telefonní číslo a vyberte Začít. Na další obrazovce zadejte kód, který obdržíte prostřednictvím textové zprávy, abyste mohli začít sledovat. Můžete se zaregistrovat na bezplatnou zkušební verzi Philo TV, aniž byste zadali své platební údaje. To znamená, že po skončení zkušebního období vám nebude nic účtováno, pokud se nerozhodnete upgradovat. Během bezplatného zkušebního období vás společnost Philo kontaktuje prostřednictvím textové zprávy nebo e-mailu s informacemi o procesu registrace. Pokud chcete pokračovat v bezplatné zkušební verzi, budete muset zadat své fakturační údaje. Tím dokončíte proces registrace. Pokud vám v době dokončení procesu zbývá nějaký čas na bezplatnou zkušební verzi, nebude vám platba účtována, dokud zkušební verze neskončí.

Má Philo TV místní kanály?

Hlavní slabinou Philo je, že služba neobsahuje místní kanály. Také mu chybí jakékoli vyhrazené sportovní kanály. Pokud jsou pro vás místní kanály a sport důležitými faktory, pak nižší poplatek za předplatné nabízený společností Philo nemusí být kompromisem.

Aktuální sestava kanálu

Nejste si jisti, zda se vám budou líbit kanály Philo? Podívejte se na tento seznam sestav kanálu a uvidíte, co přesně získáte. Jak se Philo vyvíjí, může se tento seznam měnit.

Kolik pořadů můžete sledovat najednou na televizi Philo?

Většina služeb omezuje počet streamů, které můžete sledovat najednou. Philo umístí omezení na tři streamy, což znamená, že můžete sledovat až tři různé pořady na třech různých zařízeních současně. Můžete například sledovat kanál na počítači, zatímco někdo jiný sleduje jiný kanál na tabletu, a třetí osoba může sledovat na televizi Roku.

Jak rychle potřebuje váš internet ke sledování televize Philo?

Philo TV je navržena pro práci s širokou škálou rychlostí internetu a kvalita obrazu se zvýší nebo sníží v závislosti na tom, jak rychlé je vaše připojení. Philo doporučuje následující rychlosti pro nejlepší zážitek ze sledování:

  • 1,5 Mb / s + sledovat video v kvalitě standardního rozlišení (SD).
  • 5,0 Mb / s + sledovat video ve vysokém rozlišení (HD).

Pro zobrazení více než jednoho streamu najednou je vyžadována další šířka pásma.

Nabízí Philo TV DVR?

Philo TV přichází s funkcí digitálního videorekordéru (DVR), kterou můžete použít k záznamu živého televizního vysílání. Funkce DVR má ve srovnání s jinými službami silné i slabé stránky. Na rozdíl od většiny streamovacích služeb neexistuje žádné omezení, kolik pořadů můžete zaznamenat na Philo pomocí vašeho DVR. Mnoho služeb omezuje počet hodin, které můžete zaznamenat, nebo vyžaduje další měsíční poplatek za neomezené úložiště. S Philo TV můžete nahrávat tolik pořadů, kolik chcete. Nevýhodou neomezené funkce DVR společnosti Philo je, že vaše pořady jsou uloženy pouze po dobu 30 dnů. Ať už se díváte na nahranou show, či nikoli, po uplynutí 30denního časovače zmizí.

Nabízí Philo TV obsah na vyžádání?

Philo nabízí dva různé typy obsahu na vyžádání, včetně epizod mnoha populárních pořadů. Chcete-li zjistit, zda Philo nabízí epizody na vyžádání dané show, můžete přejít na profil show, která vás zajímá, a vyhledat video na vyžádání (VOD). Kromě tradičních epizod na vyžádání má Philo také 72hodinovou funkci převíjení zpět. Jedná se o funkci, kterou nabízejí některé streamovací služby a která vám umožňuje sledovat mnoho pořadů na Philo až 72 hodin poté, co byly původně vysílány, i když jste je zapomněli DVR.

Můžete si pronajmout filmy z televize Philo?

Philo nenabízí videopůjčovny. Pokud vás zajímá živá televizní streamovací služba bez ozdůbek, ale občas si také chcete pronajmout filmy, může mít smysl použít Philo pro živé televizní vysílání a doplnit to videopůjčovnami ze služby jako iTunes nebo Amazon .