Skip to content

Recenze stojanu pro rychlou bezdrátovou nabíječku Samsung

30 de Leden de 2023
hero IMG 3372 5c8fbbb946e0fb00015558af

Bezdrátový nabíjecí stojánek Samsung Fast Charge

Co máme rádi

 • Atraktivní design
 • AC adaptér součástí dodávky
 • Vestavěný ventilátor pro odvod tepla
 • Super rychlé rychlosti nabíjení

Co se nám nelíbí

 • Drahý
 • Zařízení jiných výrobců než Samsung se nabíjejí pomalu

Stojan pro rychlou bezdrátovou nabíječku Samsung nabízí fantastickou rychlost nabíjení v esteticky příjemném stojanu. Je to nejlepší bezdrátová nabíječka, kterou si uživatelé Samsung mohou koupit.

5

Bezdrátový nabíjecí stojánek Samsung Fast Charge

Bezdrátový nabíjecí stojánek Samsung Fast Charge

v tomto článku

Zakoupili jsme stojan pro rychlou bezdrátovou nabíječku Samsung, aby jej náš odborný recenzent mohl důkladně otestovat a posoudit. Pokračujte ve čtení pro naši úplnou recenzi produktu.

Jedním z předních výrobců bezdrátového nabíjení je Samsung. Byli mezi prvními, kteří se prosadili na trhu díky tomu, že mezi prvními implementovali bezdrátové nabíjení na svých zařízeních. Není tedy překvapením, že stojan na rychlou bezdrátovou nabíječku Samsung je naším nejlepším výběrem v této kategorii. Model 2018 se může pochlubit rychlými rychlostmi nabíjení, vestavěným ventilátorem pro odvod tepla a stylovým designem. Je to skvělá nabíječka zejména pro uživatele Samsung, i když přichází za pořádnou cenu.

Stojan pro rychlou bezdrátovou nabíječku Samsung

Design: Esteticky příjemný

Je opravdu těžké přehlédnout stojan Samsung Fast Wireless Charger Stand, protože je to jeden z nejesteticky nejpříjemnějších stojanů na trhu. Kruhová podložka je pod úhlem na horní straně základny, což uživatelům poskytuje flexibilitu při interakci se zařízením v orientaci na šířku nebo na výšku. K dispozici jsou dvě nabíjecí cívky, což vám umožní umístit jej v obou orientacích bez příliš mnoha úprav. Vícebarevný LED indikátor na přední straně zobrazuje stav nabíjení. V noci, když se snažíte spát, naštěstí není příliš jasno. Spodní část stojanu má gumovou podložku pro uchopení a vestavěný chladicí ventilátor v zadní části udržuje nabíječku a váš telefon při používání v chladu.

Je opravdu těžké přehlédnout stojan pro rychlou bezdrátovou nabíječku Samsung, protože je jedním z nejesteticky nejpříjemnějších na trhu.

Proces nastavení: Snadné a rychlé

V procesu nastavení toho není mnoho. Společnost Samsung to svým zákazníkům ještě usnadnila tím, že přidala adaptér střídavého proudu, abyste věděli, že vaše nastavení bude mít optimální výkon a rychlost. Jedním z bonusů této nabíječky je, že využívá USB-C kabel, který se stává standardem napříč zařízeními. Jakmile je vše připojeno, umístěte telefon na stojan a oranžová LED dioda se rozsvítí, což znamená, že se vaše zařízení odšťavňuje.

Stojan pro rychlou bezdrátovou nabíječku Samsung

Rychlost nabíjení: Bleskově rychlé

Pro naše testování stojanu Samsung Fast Wireless Charger Stand jsme použili iPhone XS Max, který měl baterii zcela vybitou do té míry, že se obrazovka vypnula. Čekali jsme asi hodinu, abychom se ujistili, že telefon vychladl. Samsung Fast Wireless Charger Stand trvalo něco málo přes 3 hodiny, než se úplně dobila baterie smartphonu, což je to, co jsme dostali na většině ostatních zařízení, která mají podobný výkon. S Galaxy S9 se náš telefon nabíjel mnohem rychleji díky technologii adaptivního rychlého nabíjení společnosti Samsung. V tomto případě jsme byli schopni nabít telefon na téměř 90 procent za 1,5 hodiny a nabití za 2 hodiny. Díky chladicímu ventilátoru umístěnému v zadní části jsme si nevšimli, že by se náš telefon nebo nabíječka nadměrně zahřívaly. Nabíjecí stojánek funguje se všemi smartphony kompatibilními s Qi. Funkce rychlého nabíjení 9W je kompatibilní pouze s Galaxy Note5 a Galaxy S6 Edge+ a novějšími modely řady Galaxy S a Galaxy Note. To zahrnuje všechny současné vlajkové lodě jako Galaxy S9 a Note 9. Apple iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone Xs Max a iPhone XR jsou také kompatibilní s nabíječkou, ale nedostanete stejná rychlost nabíjení (5W).

Stojan pro rychlou bezdrátovou nabíječku Samsung

Cena: Drahé, ale stojí za to

Stojan na rychlou bezdrátovou nabíječku Samsung se prodává za 50 USD, což z něj dělá jednu z nejdražších bezdrátových nabíječek, které jsme testovali. Většina ostatních výrobců bezdrátových nabíječek neobsahuje napájecí kostku, kterou si musíte zakoupit samostatně, abyste mohli využít funkce rychlého nabíjení. Uživatelé Samsungu získají rychlé bezdrátové nabíjení na stojanu spolu s dalším adaptérem a kabelem. To není špatný obchod.

Jedním z bonusů této nabíječky je, že využívá USB-C kabel, který se stává standardem napříč zařízeními. 1:36


Porovnání našich 3 oblíbených bezdrátových nabíječek telefonů

Stojan pro rychlé bezdrátové nabíjení Samsung vs. Stojan pro rychlé bezdrátové nabíjení Choetech

Na trhu je spousta rychlonabíjecích stojanů, ale se Samsungem máte jistotu, že máte značku. To znamená, že rychlý bezdrátový nabíjecí stojan Choetech je skvělým a cenově dostupným konkurentem se stejnou rychlostí nabíjení, lepší kompatibilitou pro uživatele Apple a nižší cenou. Možná jste to jméno nikdy neslyšeli, ale pokud si chcete koupit více nabíjecích stojánků pro domácí a kancelářské použití, Choetech ušetří vaši peněženku. Máte zájem přečíst si další recenze? Podívejte se na náš výběr nejlepších nabíječek bezdrátových telefonů.


Konečný verdikt

Nejlepší bezdrátová nabíječka, kterou si uživatelé Samsung mohou koupit.Samsung Fast Wireless Charger Stand splnil a předčil naše očekávání, zvláště když jsme naplno využili jeho rychlé bezdrátové nabíjení. Je to na drahé straně, ale uživatelé Samsung, kteří jsou ochotni za to zaplatit, nebudou zklamáni výkonem nabíječky.

Podobné produkty, které jsme recenzovali:

 • Stojan na bezdrátovou nabíječku Yootech
 • Rychlý bezdrátový nabíjecí stojan Anker PowerWave
 • Rychlá bezdrátová nabíjecí podložka Choetech

brejle

 • jméno výrobku

  Bezdrátový nabíjecí stojan pro rychlé nabíjení

 • Značka produktu

  Samsung

 • Cena

  59,99 $

 • Hmotnost

  15,2 unce

 • rozměry produktu

  5,8 x 5,8 x 3,3 palce

 • Barva

  Černá, modrá, bílá

 • Kompatibilita

  Smartphony s podporou Qi

 • AC adaptér

  Ano

 • Nabíjecí kabel

  USB-C

 • Příkon

  9W Samsung/5W ostatní

 • Záruka

  1 rok