Skip to content

Stáhnout demo Age of Empires II pro PC

5 de Červenec de 2021
age of empires 2 5804ece05f9b5805c2b8f187

Ukázka pro Age of Empires II: The Age of Kings byl vydán pro Windows 16. října 1999, asi dva týdny po vydání plné verze. I když demo verze již není vývojářem k dispozici, stále ji najdete online. Informace v tomto článku se týkají původní verze počítače pro PC Age of Empires II. Pro Age of Empires II na PS2 neexistuje žádná ukázka.

Kam zdarma stáhnout ukázku Age of Empires 2

Můžete si stáhnout Age of Empires II demo zdarma z File Planet a podobných webových stránek ke stažení. Můžete také najít torrentový soubor dema na torrentovém webu. Jednoduše rozbalte komprimované herní soubory a spusťte instalační program. Vždy stahujte soubory stažené z internetu kvůli malwaru pomocí antivirového programu.

Co je Age of Empires 2?

Stejně jako jeho předchůdce je AOE 2 simulační hra, ve které hráči spravují společnosti v průběhu tisíců let. Velká část zajištění přežití vaší civilizace zahrnuje budování armády a boje se sousedy. Původní vydání představovalo pět sólových kampaní a režim potyček 4 proti 4, který v boji postavil armády hráčů proti sobě. Volala expanze Age of Empire II: The Conquerors, vydané v roce 2000, představilo pět nových civilizací.

Co je ve ukázce Age of Empires 2?

Demo, které bylo původně dostupné na oficiálním webu Age of Empires, vyšlo také jako CD u řady počítačových herních časopisů, jako jsou PC Gamer a Computer Gaming World. Zahrnovalo úvodní výukovou misi, stejně jako náhodnou potyčku proti AI protivníkům a hru pro více hráčů pro čtyři hráče na náhodné mapě.

Age of Empires II spoléhal na MSN Gaming Zone pro shodu zápasů, a protože tato služba byla ukončena, musíte nyní použít GameRanger k přehrání demoverze pro více hráčů. GameRanger je webová aplikace používaná k podpoře schopnosti starších hráčů hrát více hráčů.

Age of Empires II HD a Definitivní vydání

Druhý záznam v seriálu Age of Empires byl tak milován fanoušky a kritiky, že Ensemble Studios vydalo několik vylepšených vydání hry za ty roky. Age of Empires II HD Edition, který vyšel v roce 2013, zahrnoval vylepšenou grafiku pro HD displeje a dohazování přes Steam. Navíc k Dobyvatelé rozšíření, edice HD má dvě další rozšíření: Zapomenutý a Africká království.

Age of Empires II: Definitive Edition byl vydán v roce 2019 na oslavu dvacátého výročí původní hry. Kromě všech dříve vydaných rozšíření se edice Definitive Edition může pochlubit podporou rozlišení 4K, čtyřmi novými civilizacemi a zcela novou sólovou kampaní s názvem Poslední Khans. Bohužel neexistují žádné bezplatné demo verze Age of Empires II předělá nebo expanze; stále je však možné přehrát původní demo, abyste zjistili, jak hra vypadala v roce 1999.