Skip to content

Systém Samsung Apps pro chytré televize a přehrávače disků Blu-ray

5 de Srpen de 2021
samsung apps on tv example ku6300 9878fad21e9c4f13863c9db4954b5449

Většina chytrých televizorů Samsung a přehrávačů Blu-ray je vybavena řadou aplikací Samsung, které rozšiřují možnosti vaší domácí zábavy. Systém Samsung Apps, známý také jako Samsung Smart Hub, vám umožňuje přístup k obsahu ze zdrojů jako Netflix, Hulu, YouTube a Spotify přímo na vašem televizoru. Můžete také nakupovat, hrát hry, číst zprávy nebo si vybrat z řady dalších úkolů.

Jak používat Samsung Apps

Mnoho televizorů Samsung a přehrávačů disků Blu-ray obsahuje aplikace, jaké můžete najít na chytrých telefonech a tabletech. Nemusí však být hned zřejmé, jak najít a používat aplikace Samsung ve vašem novém televizoru nebo přehrávači disků Blu-ray, a na dálkovém ovládání není žádné tlačítko aplikace Samsung. Náš návod k aplikacím Samsung popisuje, jak přistupovat, nastavovat a stahovat aplikace pro chytrá zařízení Samsung. Protože se platforma aplikací Samsung v průběhu let změnila, vysvětlujeme, jak používat také starší a aktuální verze.

Typy aplikací Samsung

Pro uživatele chytrých televizorů Samsung a přehrávačů disků Blu-ray jsou k dispozici stovky aplikací, včetně aplikací pro nakupování, cestování, sport, zdraví a fitness a dokonce i pro hry. Můžete také najít nabídku životního stylu, vzdělání a informací pro hudbu, videa, počasí, zprávy a další. Zjistěte více o typech dostupných aplikací a zjistěte, které z nich stojí za to. Od 1. prosince 2019 nemusí aplikace Netflix fungovat na chytrých televizorech Samsung 2010 a 2011. Pokud je váš televizor ovlivněn, zobrazí se na obrazovce oznámení.

Nejlepší televizní aplikace Samsung

Inteligentní platforma Samsung (Smart Hub) nabízí spoustu aplikací, z nichž si můžete vybrat ve svém novém chytrém televizoru Samsung nebo přehrávači disků Blu-ray. Stejně jako u televizních kanálů však nepochybně existují některé, které vás pravděpodobně zajímají více než jiné. Podívejte se na některé z oblíbených aplikací, o kterých jsme zjistili, že jsou nejpraktičtější a nejzábavnější.

Operační systém Samsung Tizen

Platforma Samsung Smart Hub usnadňuje používání chytrých televizorů, ale díky silné konkurenci jiných systémů, jako jsou WebOS od LG, Vizio SmartCast, Android TV od Sony, Roku TV a další, se neustále vyvíjí tlak. Podívejte se, jak partnerství Samsungu s Tizenem usnadňuje přístup a správu aplikací Samsung.

Od AllShare po SmartView: Zjednodušené streamování médií

Aplikace nejsou jen pro přístup k streamovanému obsahu z internetu. Samsung AllShare a SmartView staví na platformě Smart Hub a umožňují uživatelům přístup k obrázkům, videím a zvukovému obsahu uloženému v počítačích, mediálních serverech a dalších kompatibilních zařízeních připojených ve vaší domácí síti. Podívejte se na detaily.

Webový prohlížeč Samsung Smart TV

Kromě tradičních streamovacích aplikací nabízí Samsung na svých chytrých televizorech také vestavěný webový prohlížeč, ale jeho možnosti jsou omezené ve srovnání s procházením webu, které získáte na PC, notebooku nebo smartphonu. Na své chytré televizi Samsung však můžete zlepšit procházení webu.

Funkce domácího ovládání Samsung SmartThings

Aplikace Samsung jsou skvělé pro přístup k online streamovanému obsahu a Samsung AllShare umožňuje sdílení místně připojeného obsahu z PC a mediálních serverů. Samsung dále vylepšuje zážitek z chytré televize/aplikace s možností ovládat a spravovat další zařízení umístěná ve vaší domácnosti, včetně osvětlení, zámků, termostatů a vybraných domácích spotřebičů a předmětů. Podívejte se na podrobnosti na platformě Samsung SmartThings.

Odstraňte aplikace, které nechcete

Samsung nabízí spoustu možností aplikací. Můžete však přijít na to, že byste jeden chtěli smazat, protože se vám to nelíbí nebo se vám to nezdá příliš užitečné. Také můžete zjistit, že vám dochází úložný prostor pro přidání dalších aplikací. V závislosti na vašem modelovém roce televizoru Samsung nebo přehrávače disků Blu-ray se přesný vzhled a kroky potřebné k odstranění aplikací mohou mírně lišit.