Skip to content

Tubi: Televize a filmy zdarma

11 de Srpen de 2021
tubi logo 5c35f46846e0fb0001214ef7

Tubi je bezplatná webová stránka pro streamování filmů s tisíci celovečerními filmy a bezplatnými televizními pořady, které jsou zařazeny do několika opravdu úžasných žánrů. Tam jsou reklamy ve všech videích a vybraných filmech jsou k dispozici pouze v případě, že jsou vypůjčené, ale videa se přidávají často a udržují tak obsah čerstvý. Web a aplikace se opravdu snadno používají a během několika minut vám umožní sledovat film nebo televizní pořad podle vašeho výběru.

Tubiho bezplatné streamované filmy

Existují spousty žánrů, ve kterých můžete procházet. Doporučeno, Trendy nyní, a Nedávno přidané vám umožní zůstat na špičce nejlepších filmů, které Tubi nabízí, a dokonce je k dispozici i Odcházím brzy! sekce pro filmy, které již brzy nebudou prostřednictvím služby k dispozici. Pravidelné žánry jsou samozřejmě k dispozici také pro akční, dětské, dramatické, komediální, hororové a dokumentární filmy. Mezi další patří Kultovní klasika, životní styl, víra, sportovní filmy a show, předškolní zařízení, hudba a koncerty, komedie ve stoje, a Sci-fi a fantasy. Hledat pouze obsah pro děti? Použijte Tubi Kids odkaz v horní části webu pro okamžité odebrání všech titulů pro dospělé. Za zmínku stojí několik dalších zajímavých kategorií: Ne na Netflixu, Indie Films, Pouze zdarma na Tubi, a Filmová noc!. Tyto kategorie jsou příjemnou změnou oproti ostatním streamovacím webům a dělají návštěvu Tubi trochu zajímavější. Mezi některé nedávno přidané filmy patří Click, Signs, The Hunger Games: Catching Fire, Good Luck Chuck, Blood Diamond, The Mask, Analyse This, a Sousedka.

Bezplatné streamování televizních pořadů na Tubi

Epizody „Taneční akademie“.

Kromě filmů jsou zdarma streamované televizní pořady, které můžete sledovat. Televizní pořady Tubi jsou rozděleny do kategorií jako Reality TV, Crime TV, televizní dramata, cizojazyčná televize, televizní komedie, a BabyFirst TV.

Všechny dostupné epizody pro pořad jsou seřazeny pod epizodou, kterou sledujete, abyste se mohli rychle a snadno pohybovat v epizodách a sezónách, aniž byste ztratili přehled o tom, co jste viděli a co jste neviděli.

Kvalita videa

Tubi film Knock Knock s nastavením kvality videa

Nastavení kvality videa „Knock Knock“.
Všechny filmy a pořady lze sledovat v režimu celé obrazovky a přepínat mezi různými kvalitami. Některé zahrnují výběr z 509 kB/s, 729 KB/s, 862 KB/s, 1788 KB/s, a 3 355 KB/s.

Můžete také nastavit kvalitu videa na Auto (výchozí nastavení), aby Tubi automaticky identifikoval nejlepší možnost.

Výhody registrace

Obrazovka Pokračovat ve sledování Tubi

Registrace účtu není nutná, ale některá videa v Tubi vyžadují, abyste ověřili svůj věk, a k tomu je zapotřebí bezplatný účet. Díky bezplatnému účtu můžete také sledovat, co sledujete, abyste mohli později pokračovat tam, kde jste skončili, a také si zařadit videa do fronty k pozdějšímu sledování. Můžete se zaregistrovat pomocí Google, Facebooku nebo e -mailové adresy.

Sledujte Tubi s bezplatnými aplikacemi

Aplikace Tubi pro Android

Aplikace Tubi pro Android.

Aplikaci Tubi lze snadno stáhnout a používat a je jen jednou z několika bezplatných filmových aplikací, které si můžete stáhnout pro různé platformy. Běží na iPhonu, iPadu a Androidu, takže si jej můžete stáhnout z iOS App Store a získat jej na Google Play. Můžete také sledovat z Roku, Xboxu, některých televizorů Samsung a vybraných přehrávačů Samsung Blu-ray.

Kde Tubi získává své filmy

Tubi spolupracuje s více než 200 studiemi, kabelovými sítěmi a vlastníky prémiového obsahu, včetně Starz a Paramount Pictures. To znamená, že veškerý obsah je streamován zcela zdarma a legálně.