Skip to content

Typy televizních aplikací Samsung

31 de Červenec de 2021
SamsungAppArmchairAstronaut 5804f2625f9b5805c2c50e74

Chytré televizory Samsung nabízejí obrovskou škálu aplikací podobných těm, které se nacházejí na mobilních zařízeních Android. V obchodě s aplikacemi Samsung najdete více než tisíc aplikací rozdělených podle kategorií, včetně videa, sportu, her, životního stylu, informací a vzdělávání. Najdete běžně dostupné aplikace, jako jsou Pandora a Netflix, a ty, o kterých jste nikdy neslyšeli, ale brzy se mohou objevit ve vašem seznamu nejlepších aplikací Samsung pro chytrou televizi. Od 1. prosince 2019 nemusí aplikace Netflix fungovat na chytrých televizorech Samsung Smart TV 2010 a 2011. Pokud je váš televizor ovlivněn, zobrazí se na obrazovce oznámení.

Video aplikace: zdarma a na základě předplatného

Vudu Samsung TV App.
Společnost Samsung zahrnula téměř všechny online aplikace pro videoobsah, které byste mohli chtít na svém televizoru; celkem přes 400. Můžete streamovat vlastní mediální soubory pomocí aplikace, jako je Plex, a sledovat bezplatnou televizi s Pluto TV. Mezi nejoblíbenější filmové aplikace pro Samsung TV patří Netflix, Vudu, Hulu, Amazon Video, Redbox Instant, HBO Go, FandangoNOW, TED, YouTube, Vimeo, Discovery Channel, DIRECTV NOW, UltraFlix a TechCrunch.

Aplikace pro životní styl: hudba, fotografie a další

Snímek obrazovky aplikace Spotify Samsung TV

Spotify Samsung TV App.
Kategorie životního stylu zahrnuje více než 200 aplikací souvisejících s hudbou, cestováním, návody, uměním a dalšími, včetně řady unikátních aplikací. Pokud jde o hudbu, Samsung TV nabízí aplikace pro oblíbené služby jako Pandora, Spotify, Amazon Prime Music, Napster, VTuner Internet Radio, TuneIn, SHOUTcast a Deezer. Chcete-li na svém televizoru sledovat 3D obrázky, možná oceníte 3D Gallery Top 100, což je aplikace, která nasnímá 100 3D fotografií s vysokým rozlišením z celého světa. NatGeo Images je další aplikace v této kategorii, která představuje desítky fotografií z National Geographic. Pomocí Smart Home můžete upravit své chytré domácí spotřebiče, získat tipy pro zdraví pomocí HealthSmart, podívat se na pokyny k uvázání kravaty s vhodně pojmenovanou aplikací How to Tie, vidět astronomické informace pomocí Skyview, získat snadný přístup k online nakupování pomocí ShopTV nebo HSN Shop By Dálkové ovládání, získejte živou kompilaci fotografií z večírku pomocí funkce Party Shots! aplikace, chovejte ryby ve svém obývacím pokoji pomocí Fishbowl a poskytujte společnost svému mazlíčkovi, když jste pryč, se SmilePet.

Hry: Klasika a pro více hráčů

Snímek obrazovky aplikace Samsung TV „Best of Arcade Games - Brick Breaker“

Aplikace Samsung TV „Best of Arcade Games – Brick Breaker“.
Rostoucí seznam herních aplikací dostupných v obchodě Samsung App Store zahrnuje klasiky jako UNO, Darts !, Blackjack Party a aplikace Samsoku inspirované sudoku. K dispozici jsou také některé mozkové hry, jako BrainTraining a Brain Challenge. Hry často k vidění na mobilních zařízeních jsou k dispozici také pro chytré televize Samsung, jako jsou Angry Birds a Castle of Magic. Některé další hry, které jsou pravděpodobně užitečnější na velké obrazovce (ale často jsou stále spárovány se smartphonem), zahrnují hry, jako jsou WeDraw a triviální hry jako Trivvy a VH1 I Love the 80s Trivia.

Sport: Živé hry a zdravé návyky

Snímek obrazovky aplikace WWE Network Samsung TV

Aplikace WWE Network Saumsung TV.
Na výběr není mnoho možností, ale také v obchodě s aplikacemi Samsung pro chytré televize jsou sportovní aplikace. Jsou užitečné pro vše od sledování profesionálních sportů po učení o zdraví a kondici. Existuje aplikace pro každého milovníka sportu: baseball, fotbal, basketbal, golf, rybaření … Jmenujete to. MLB.TV vám například umožňuje sledovat baseballové zápasy přímo z vaší televize, Willow TV obsahuje živé kriketové video, NBA je oficiální aplikace Samsung TV od NBA.com, kde najdete výsledky a rozpisy basketbalu, a UFC.TV je vše musíte zůstat aktuální s obsahem pay-per-view z Ultimate Fighting Championship. Pokud chcete více než jen pasivní sportovní informace, vyzkoušejte si Golf Digest pro instruktážní video tipy, CoachClub TV pro personalizovaný sportovní program podle vašeho konkrétního těla a cílů, Dance Dance pro techniky ve společenských tancích, jako je valčík a rumba, nebo Cyberbike na kole prostřednictvím závodů přímo ve vaší televizi (vyžaduje Cyberbike).

Informace: Novinky a počasí

Snímek obrazovky aplikace AccuWeather Samsung TV

Aplikace AccuWeather Samsung TV.
S televizorem Samsung je pobyt v nepříznivém počasí a nejnovější zprávy hračkou. Do svého televizoru si můžete nainstalovat informační aplikaci, abyste měli rychlý přístup k místním i světovým zprávám, aktuálním informacím o počasí a dalším. Samsung má několik možností pro televizní aplikace, které vám mohou poskytnout informace o počasí. Mezi známější a nejpoužívanější aplikace pro počasí patří AccuWeather, The Weather Channel a WeatherNation, které poskytují živé předpovědi počasí i krátkodobé předpovědi a navíc upozornění na počasí a radarové mapy. Pokud chcete dostávat nejnovější zprávy, jakmile k tomu dojde, existují na to také aplikace. Yahoo, Newsy a USA Today je několik příkladů, ale existují také zpravodajské aplikace specifické pro dané místo, jako jsou Bay Area News & Weather, New York News & Weather atd. Další související Samsung TV aplikací je Dashwhoa, která poskytuje nejen čas a počasí na jedné obrazovce, ale dokonce i živý provoz a proud nejlépe hodnocených fotografií z Flickru. Dva další pozoruhodné příklady informačních aplikací Samsung TV zahrnují CNBC Real-Time pro poskytování aktuálních cenových nabídek NYSE a NASDAQ přímo na vašem televizoru a Google Calendar, který dává události vašeho kalendáře na velkou obrazovku.

Vzdělání: Učební hry pro děti

Snímek obrazovky aplikace Animal TV Samsung TV

Animal Farm Aplikace Samsung TV.
Poslední kategorie aplikací Samsung se nazývá Vzdělání, a přestože má ve srovnání s jinými kategoriemi nejmenší výběr aplikací, existuje zde několik zábavných a užitečných aplikací, zejména pro děti. Dibo’s Stickerbook je jedním příkladem dětské aplikace, kde je cílem podpořit kreativitu tím, že vás provede různými skládačkami, které sledují konkrétní příběh. Děti se také mohou dozvědět o sluneční soustavě s planetami sluneční soustavy, plnit matematické problémy s aplikací Maths in Real Life nebo hrou Math Magic a naučit se výslovnost s Giggly Phonics. MorseCode je aplikace Samsung TV pro všechny věkové kategorie, kde se můžete naučit morseovku. Tangram je hra na řešení hádanek, jejímž cílem je přesunout tvary na vrchol logické hry a doplnit tak obraz. Další aplikace pro dospělé i děti je Point to Point, kde musíte projít čáru přes různé body na obrazovce, abyste dokončili každou hádanku.

Další informace o aplikacích Samsung

Pokud hledáte novinky v obchodě s aplikacemi Samsung, použijte stránku Samsung Appstore Browse z webového prohlížeče. Právě tam si můžete také prohlédnout všechny výše uvedené kategorie a seřadit aplikace podle Nejlépe hodnocený a Nejpopulárnější. Některé aplikace pro televizory Samsung jsou určeny pro mezinárodní publikum, například Yupp TV pro indickou televizi; jiné jsou vyrobeny speciálně pro jiné oblasti, jako je Korea. Před zakoupením si nezapomeňte přečíst podrobnosti o aplikaci, abyste se ujistili, že dostáváte to, co je správné pro místo, kde žijete, a že je to v požadovaném jazyce. Ne každá aplikace v obchodě s aplikacemi Samsung je k dispozici pro každou televizi. Pokud jste při procházení aplikací na počítači, klikněte na Zkontrolujte své zařízení na stránce s popisem aplikace vyberte ze seznamu svůj konkrétní televizor a ujistěte se, že je kompatibilní. Aplikace Samsung fungují také na řadě síťových přehrávačů disků Blu-ray od společnosti Samsung. Aplikace Samsung však podporují pouze následující čísla modelů: BD-J5700, BD-J5900, BD-J6300, BD-J7500 a UBD-K8500.