Skip to content

Výdrž baterie Nintendo 2DS hodin

6 de Srpen de 2021
nintendeo 2ds 82761f7c080d4b0983d023deda0432fb

Neschopnost Nintendo 2DS promítat 3D obrázky ze své podstaty trochu prodlužuje životnost baterie. Než jej budete muset zapojit a dobít, pravděpodobně se ze svého Nintendo 2DS dostanete někde mezi 3,5 a 6,5 ​​hodinami hraní. Během nabíjení můžete Nintendo 2DS hrát dál, i když se tím prodlouží doba nabíjení. Pokud necháte Nintendo 2DS samotné při nabíjení, proces by měl být proveden zhruba za dvě nebo tři hodiny.

Jak vytěžit maximum z baterie Nintendo 2DS

Existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste ze své baterie Nintendo 2DS získali maximum. Upravte jas obrazovky tak, aby odpovídal osvětlení kolem vás. 2 je dobrá úroveň, pokud hrajete ve tmě 4 může být nutné, pokud jste na jasném slunečním světle. Můžete také vypnout funkci Wi-Fi vašeho 2DS, abyste ušetřili šťávu (to je třeba provést prostřednictvím 2DS nastavení jasu menu, protože v systému není žádný fyzický přepínač k přepínání). Snížení hlasitosti 2DS také prodlouží životnost baterie.

Nabíjení NIntendo 2DS

Na rozdíl od Nintendo 3DS není Nintendo 2DS dodáván s nabíjecí kolébkou. Chcete -li dobít, musíte zapojit napájecí adaptér do zadní části systému. 2DS je dodáván s napájecím adaptérem, ale jakýkoli napájecí adaptér Nintendo 3DS bude fungovat.