Skip to content

Zdarma telefonní hovory se službou Google Voice

7 de Červenec de 2021
free phone calls with google voice 1356611 6df133deacfc44ee9d15ea6aa528441b

Google Voice je nejlepší způsob, jak bezplatně telefonovat z internetu. Google Voice, který je spíše službou „správy telefonních čísel“ než běžnou internetovou telefonní službou, dělá mnohem víc, než vám umožňuje bezplatné telefonní hovory.

Typy bezplatných hovorů se službou Google Voice

Google Voice lze použít k uskutečňování bezplatných telefonních hovorů z počítače na počítač a bezplatných hovorů z počítače na PC. Nejjednodušší a nejběžnější způsob použití služby Google Voice je však umožnit službě bezplatně připojit váš telefon k cílovému číslu. Dalo by se to nazvat voláním „z telefonu na telefon“.

Zaregistrujte se do služby Google Voice

Můžete se zdarma zaregistrovat do služby Google Voice ze svého účtu Google, který používá stejné informace, jaké používáte k přístupu k dalším službám Google, jako je Gmail a YouTube.

 1. Pokud ještě nemáte účet Google, zaregistrujte si ho na Google.com.

  Stránka registrace účtu Google Voice

 2. Přečtěte si a přijměte jakékoli podmínky nebo zásady a poté přejděte do svého nastavení Google Voice. V horní části stránky uvnitř Telefonní čísla kartu, vyberte VYBRAT.

 3. Poté můžete vyhledat číslo na základě směrového čísla města. Zadejte například Atlanta, GA a dostanete všechna čísla, která si můžete vybrat a která mají předvolby Atlanty. Vybrat VYBRAT na požadované číslo.

  Screenshot stránky nastavení Google Voice

 4. Poté projděte krok za krokem propojením stávajícího telefonu s účtem Google, abyste mohli používat své číslo Google Voice s tabletem nebo telefonem.

Jak používat Google Voice

Chcete-li pomocí služby Google Voice uskutečňovat bezplatné telefonní hovory:

 1. Přihlaste se do služby Google Voice a do příslušného prostoru zadejte jméno nebo číslo.

  Web Google Voice

 2. Hovor zahájíte stisknutím tlačítka telefonu.

  Aktivní hovor Google Voice z webového prohlížeče

Chcete-li pomocí služby Google Voice uskutečňovat bezplatné hovory z počítače na telefon, nainstalujte si bezplatný plugin Google Voice a Video Chat, také nazývaný Plugin pro setkání. Po instalaci můžete bezplatně volat z oblasti Chat nebo Hangouts v Gmailu na skutečné telefony pouze pomocí mikrofonu a reproduktorů počítače.

Plugin Google Hangouts

Volání z PC na PC, obvykle volaná hlasový chat nebo videochat, lze uskutečnit pomocí Google Hangouts. Můžete také použít Google Voice z mobilní aplikace. Oficiální aplikace Google jsou k dispozici pro uživatele Android, BlackBerry a iPhone, iPad a iPod touch.

Omezení Google Voice

Bezplatné hovory uskutečněné pomocí Google Voice jsou omezeny na tři hodiny, poté budete odpojeni. Máte však možnost volat stejné číslo znovu tolikrát, kolikrát chcete, takže jde spíše o příležitostné obtěžování než o skutečné omezení. Důležité je také vědět, že hovory přes Google Voice jsou zdarma pouze pokud voláte na čísla se sídlem v USA nebo Kanadě. Za volání na čísla mimo USA a Kanadu bude účtován malý poplatek za minutu. Hovory z počítače na PC pomocí Google Hangouts nejsou omezeny.

Myšlenky na Google Voice

Máme rádi Google Voice. Používali jsme to od doby, kdy to byla GrandCentral, než společnost Google koupila. Bezplatné telefonní hovory jsou jasné a jejich použití je velmi snadné. Mobilní aplikace, kterou jsme použili na iPhone, je uživatelsky přívětivá a funguje skvěle pokaždé, když ji potřebujeme. Pokud ne z jiného důvodu, někteří lidé získají číslo Google Voice, aby mohli určitým lidem nebo společnostem poslat jiné číslo, než je jejich hlavní telefonní číslo. Pokud se tedy přihlašujete k webové službě a musíte zadat své telefonní číslo, můžete rozdat své číslo Google Voice, takže všechny hovory budou přesměrovány tam, nikoli na váš každodenní telefon. Protože Google Voice podporuje hlasové zprávy, mohou vám běžní i spamující volající zanechávat zprávy a všechny budou shromažďovány ve službě Google Voice, nikoli v doručené poště vašeho běžného telefonu. Existují i ​​jiné způsoby, jak ušetřit peníze na účtu za mobilní telefon, které jsou spolehlivější. Google Fi nabízí dostupnou a spolehlivou službu mobilního telefonu.