Skip to content

Co je Bumble Boost?

13 de Červenec de 2021
TopdownviewofiPhoneX 8f65402052e74aa8990d1905bb6b3752

Bumble Boost je prémiové předplatné nabízené populární seznamovací platformou Bumble. Získáte několik pokročilých funkcí, které vám pomohou zvýšit vaše šance na vytvoření vysoce kvalitního připojení, kromě všeho, co je součástí bezplatné verze.

Co je součástí Bumble Boost

Když se zaregistrujete k předplatnému Bumble Boost, můžete okamžitě zjistit, kdo už má právo vás mít rád (aniž byste jím ještě přejeli), odvetu s připojením, jejichž platnost vypršela, prodloužit své zápasy o dalších 24 hodin před jejich vypršením a hledat pro zápasy s neomezeným počtem filtrů.

Také by vás mohla zajímat další z prémiových funkcí Bumble, zvaná Bumble Spotlight, která je oddělená od Bumble Boost.

Podívejte se, kdo si vás už oblíbil (Beeline)

Když používáte bezplatnou verzi Bumble, jediným způsobem, jak zjistit, zda se vám někdo líbil, je, že se vám také líbil, protože vzájemná lajky vytvářejí shodu. Jednou z jedinečných funkcí Bumble Boost je však Beeline – fronta, do které máte přístup lidí, kteří již viděli váš profil a přejeli prstem, aby vás měli rádi. Chcete-li ze své Beeline vytěžit maximum, zaměřte se více na spojení s lidmi ve vaší Beeline a méně na procházení aplikace, abyste počkali, až se připojení vytvoří tradičním způsobem. Víte, že lidé ve vaší Beeline se o vás již zajímají, takže existuje větší šance na vyšší kvalitu připojení.

Nový zápas s prošlým připojením

Pokud dojde ke shodě mezi dvěma lidmi, uživatelka má 24 hodin na zahájení konverzace. Od tohoto okamžiku má mužský uživatel 24 hodin na odpověď. Pokud některý z nich zapomene odeslat zprávu nebo odpovědět na zápas, nemůžete tento zápas získat zpět, dokud nevyčkáte, až se znovu objeví v aplikaci, nebo pokud použijete funkci Bumble Boost pro odvetu, která vám umožní znovu se připojit k tolika shodným zápasům, kolik vy chci. Chcete-li z odvety vytěžit maximum, upřednostňujte zápasy, které vás nejvíce zajímají, tím, že jim věnujete čas tím, že jim budete zasílat zprávy, a nebojte se o další zápasy, které vyprší. Když budete mít více času, zkontrolujte zpět své prošlé zápasy a zjistěte, zda je někdo, s kým se vyplatí znovu spojit.

Rozšiřte své zápasy o 24 Horus

Bezplatná verze aplikace Bumble umožňuje každému uživateli jedno 24hodinové prodloužení, které lze denně použít k prodloužení krátké 24hodinové doby zahájení konverzace nebo reakce na zápasy. S Bumble Boost můžete použít neomezený počet rozšíření na zápasy – takže máte příležitost prodloužit každý zápas místo toho, abyste si museli vybrat jen jedno. Chcete-li rozšíření využít na maximum, nebojte se vést konverzace se spoustou shod najednou, protože časový limit pro ty, ke kterým se včas nedostanete, můžete vždy prodloužit. Můžete také věnovat více času přemýšlení o správné věci nebo být štědrý tím, že dáte zápasům více času na odpověď.

Hledání s neomezeným počtem filtrů

Filtry Bumble vám pomohou najít shody s podobnými zájmy, charakteristikami a dalšími kritérii. U bezplatné verze můžete vyhledávat shody pouze pomocí dvou filtrů. S funkcí Bumble Boost můžete vyhledávat zápasy pomocí všech filtrů. Chcete-li filtry využít na maximum, přejděte na kartu svého profilu a klepněte na ikonu Ozubené kolo ikonu vlevo nahoře a potom klepněte na Nastavte pokročilé filtry Datum / BFF / Bizz. Na následující kartě nastavte tolik filtrů, kolik chcete, a klepněte na Plus vedle libovolného filtru jej přidejte do filtrů pro vaše potenciální připojení.

Kolik stojí Bumble?

Bumble Boost je přibližně 25 $ za měsíční předplatné, v závislosti na vaší poloze. Můžete se také zaregistrovat k týdennímu předplatnému, čtvrtletnímu předplatnému nebo jednorázovému doživotnímu poplatku. Chcete-li se zaregistrovat do Bumble Boost:

  1. Přejděte na kartu svého profilu a klepněte na ikonu Ozubené kolo ikona vlevo nahoře.

  2. Klepněte na Zvýšit pod vaším profilovým obrázkem.

  3. Vyberte typ předplatného, ​​ke kterému se chcete zaregistrovat, a klepněte na Pokračovat,

  4. Potvrďte své předplatné prostřednictvím obchodu iOS App Store nebo Google Play. Je snadné zrušit předplatné Bumble Boost, pokud se rozhodnete, že jej již nepotřebujete nebo chcete používat – nebo můžete svůj účet Bumble úplně smazat.