Skip to content

Corsair uvádí na trh novou mechanickou herní klávesnici K70 RGB Pro

30 de Červenec de 2022
K70 RGB PRO PBT 02 a570062f8b194b49aa5be08f6029a071

Hardwarová společnost Corsair odhalila svou nejnovější mechanickou herní klávesnici, K70 RGB Pro v plné velikosti. Corsair tvrdí, že K70 RGB Pro má bleskovou odezvu a dlouhou životnost díky technologii zpracování společnosti AXON, hliníkovému rámu a dvojitým krytům kláves. Klávesnice také přichází s mnoha možnostmi přizpůsobení, jako je magnetická opěrka dlaní a možnost přizpůsobit si její podsvícení.

Díky AXON může K70 RGB Pro zpracovávat stisk kláves při 4 000 Hz a přenášet tyto vstupy do počítače při 8 000 Hz. Podle Corsairu je díky tomu zpracování K70 RGB Pro osmkrát rychlejší než standardní herní klávesnice. Rychlost může znamenat rozdíl mezi výhrou nebo prohrou hry. Pro usnadnění této rychlosti je K70 RGB Pro vyroben s odolným tvarovým faktorem, jak je vidět u dvojitých klávesnic, což se týká dvou vrstev plastu lisovaných na sebe.

To zajišťuje, že klíče vydrží déle při opakovaném použití. Pod klávesnicí jsou klávesové spínače CHERRY MX pro hladký a citlivý stisk. Přepínače se dodávají v pěti různých variantách: červená, modrá a hnědá, plus verze Speed ​​a Silent, přičemž první umožňuje ještě rychlejší dobu odezvy, zatímco druhá odstraňuje klapavý zvuk, který je synonymem pro mechanické klávesnice.

K70 RGB Pro na stole

Mezi další funkce patří turnajový spínač, který uzamkne podsvícení, takže nebude rozptylovat hráče a vyřadí makra, odnímatelná opěrka dlaní pro větší pohodlí a podpora iCUE, takže si můžete podsvícení přizpůsobit, jak chcete. K70 RGB Pro je v prodeji za cenu mezi 160 až 170 dolary, v závislosti na tom, jaké klíčové spínače CHERRY MX si vyberete.