Skip to content

Zpráva: Letos na podzim může být těžší získat PS5

21 de Prosinec de 2022
Zprava Letos na podzim muze byt tezsi ziskat PS5

Omezený počet konzolí PS5 by mohl ztížit jejich nákup na svátky v roce 2020, což odráží potíže se získáním PS3, když byla uvedena na trh.

Bezdrátový ovladač Sony PlayStation DualSense 5.

Sony údajně plánuje v roce uvedení na trh výrazně snížit počet nadcházejících konzolí PlayStation 5 Bloomberg. Říká se, že PS5 bude spuštěna někdy v říjnu až prosinci roku 2020, včas před prázdninami.

Minulost: Sony měla podobné problémy s PlayStation 3, s omezeným počtem vyrobených konzolí při uvedení na trh, takže bylo těžké najít PS3. Zdálo se, že Sony tento problém vyřešilo uvedením PlayStation 4, které, jak se zdálo, poskytlo spoustu konzolí pro hladové hráče.

Zdroje říkají: Omezený počet zařízení není způsoben pandemií COVID-19, nicméně zdroje uvedly Bloomberg, ale na očekávanou vysokou cenu za konzoli, která by mohla vést k nižší poptávce. Zdroje říkají, že zdravotní krize ovlivnila propagační plány.

PS4: 300 dolarů
PS4 Pro: 400 dolarů
Nainstalujte základnu: 112,6 milionů kusůXbox One S: 249 dolarů
Xbox One X: 500 dolarů
Nainstalujte základnu: 46,8 milionů kusů

Sečteno a podtrženo: Playstation 4 od Sony zaznamenala obrovský úspěch a získala více než dvojnásobný počet nainstalovaných jednotek než konkurenční Microsoft Xbox One. Zatímco méně konzolí při uvedení na trh by mohlo omezit šance prvních uživatelů na novou konzoli PS5, je pravděpodobné, že většina spotřebitelů jednoduše počká a koupí si ji později.

Přes: Kotaku

Zjistěte více o PlayStation