Skip to content

GeForce NOW se spustí na vybraných televizorech LG

22 de Červen de 2023
gfn thursday 1 27 nv blog 1280x680 no cta 28723d8b6d0f4c3790337f8a747d16ca

Cloudová herní aplikace GeForce NOW od Nvidie ukončila beta verzi a je oficiálně vydána na vybraných televizorech LG. Služba GeForce NOW vám umožňuje nakupovat a hrát videohry z online obchodů, jako je Steam, a pro spuštění se připravuje aktualizace, která přináší nové grafické funkce. A na oslavu lidé, kteří si zakoupí podpůrný televizor LG, získají bezplatné šestiměsíční prioritní členství.

Aplikace GeForce NOW byla spuštěna v listopadu 2021, kde si hráči mohli užít více než 800 titulů na různých platformách s často přidávanými novými hrami. V nadcházejícím týdnu bude přidáno pět nových titulů, včetně Smrtelník online 2 a Assassin’s Creed III Deluxe Edition.

V rámci nové aktualizace jsou také přidány tři nové režimy pro zvýšení rozlišení pro lépe vypadající grafiku. Standardně je nastaven standardní režim, Enhanced poskytuje vyšší kvalitu a AI Enhanced využívá technologii AI a doostřování obrazu pro co nejpřirozenější vzhled. Další nová funkce vám umožní přizpůsobit bitovou rychlost hry a nastavení VSync uprostřed streamu. Společnost LG poskytla úplný seznam kompatibilních modelů televizorů, z nichž všechny jsou buď OLED nebo 4K UHD, plus země, ve kterých bude služba dostupná.

Nastavení GeForce NOW

Pokud jde o toto bezplatné Prioritní členství, noví členové získají prioritní přístup k herním serverům, až šestihodinové relace, 1080p při rozlišení 60 FPS a RTX ON pro vysoce kvalitní grafiku. Chcete-li získat členství, budete muset odeslat žádost, ve které společnosti LG sdělíte, že chcete přístup. Jednejte však rychle, protože doba dostupnosti je omezená a liší se podle trhu.