Skip to content

Dopřejte svým dětem bezpečnější zážitek z YouTube na Fire TV

1 de Srpen de 2021
GettyImages 649660805 ad5a02d9035f46a9808e986cbcd4bb6c

Amazon’s Fire TV je domovem velkého množství obsahu, ale spousta z nich není vhodná pro děti. Je jen spravedlivé, aby si ty nejmenší užily svůj podíl na zábavě vhodné pro děti.

Amazon Fire TV má obsah vhodný pro děti prostřednictvím aplikací jako Netflix, Hulu, Disney+a YouTube, ale nejnovější přírůstek YouTube Kids má za cíl poskytnout vašim dětem aplikaci vytvořenou přímo pro ně.

Co je YouTube Kids? Je to v podstatě YouTube, ale kurátor pro děti. Veškerý obsah je bezpečný a přiměřený věku a uživatelské rozhraní aplikace Fire TV má větší tlačítka a grafiku vhodnou pro děti pro snadnější navigaci. „Od vedených uměleckých a řemeslných projektů přes vědecké experimenty až po tanec, jógu a zdravé návyky pro děti, existuje spousta věcí, které děti mohou prozkoumat,“ uvedl Amazon ve svém blogu.

Prostředky k ochraně: Tato aplikace také poskytuje rodičům a opatrovníkům potřebné nástroje k přizpůsobení zážitku jejich dítěte, od možnosti vytvářet profily až po blokování kanálů a videí, o které nechcete, aby narazili.

Sečteno a podtrženo: Pokud máte Fire TV a děti, které potřebují něco, co by udrželo jejich pozornost, můžete nyní přidat YouTube Kids do svého arzenálu. Možná se vaše dítě naučí nový životní hack, nebo se to konečně naučíte Baby Shark píseň.

Přes: Engadget

Další informace o YouTube Kids