Skip to content

Facebook Gaming App se spouští na Androidu dříve, než se očekávalo

8 de Srpen de 2021
MG 3039samsungnote8 eff128b295db42b3971989b48d7b4f36

Mobilní hráči Androidu, kteří čekají na streamování her založených na Facebooku, nyní mohou přejít na novou aplikaci, která byla v době pandemie vytlačena a zůstala doma.

Facebook vytlačil svou mobilní herní aplikaci pro Android, takže je uživatelům k dispozici mnohem dříve, než se očekávalo. Podle New York TimesFacebook plánoval vydání aplikace v červnu, ale rozhodl se spustit brzy, aby vyhovoval potřebám hráčů, kteří jsou doma.

Proč hraní her? The Časy konstatuje, že Facebook tvrdí, že 700 milionů měsíčních uživatelů se již „zabývá herním obsahem“. Nová mobilní aplikace bude těžit z globálního herního průmyslu v hodnotě 160 miliard dolarů, což uživatelům umožní vytvářet a sledovat živé hraní, podobně jako Amazon Twitch, Microsoft Mixer a Google Gaming na YouTube.

Samotná aplikace: Spuštění v systému Android (s iOS brzy přijde) vám poskytne několik obrazovek nastavení, které vás požádají, abyste si vybrali preferovaný jazyk (jazyky), které hry byste chtěli sledovat, a seznam herních streamerů přidružených k Facebooku, které může kurátorovat.

Nastavení pro aplikaci Facebook Gaming

Jakmile jste na hlavní obrazovce, můžete začít žít s vlastními hrami na Facebooku, což snižuje tření pro uživatele a přidává další obsah, který mohou ostatní konzumovat. Můžete si zobrazit seznam her a streamerů, které sledujete, spolu se skupinami her, kterých jste členy. Existuje také zvláštní zdroj aktivit, který se zdá být nedokonale propojen s herním obsahem (v našem kanálu byly zcela neherní příspěvky od některých přátel).

Sledujte hry, sledujte streamery, hlavní stránku aplikace FB Gaming

Facebook říká: „Investování do her obecně se pro nás stalo prioritou, protože vidíme hraní her jako formu zábavy, která opravdu spojuje lidi,“ řekl Fidji Simo z Facebooku. Časy. „Je to zábava, která není jen formou pasivní konzumace, ale zábavou, která je interaktivní a spojuje lidi.“ Dodala také, že společnost během karantény zaznamenala velký nárůst her, což přimělo Facebook k rychlejšímu pohybu v tomto a dalších herních projektech.

Sečteno a podtrženo: Hráči Androidu, kteří se chtějí zapojit do akce, si mohou stáhnout aplikaci Google Play; Uživatelé iOS si budou muset počkat, ale pravděpodobně to nebude příliš dlouhé.

Další informace o streamování her