Skip to content

Google chrání vaše fotografie přímým sdílením

7 de Červenec de 2021
googlephotos 5b3ce394793143f79ae2a3975708ac56

Je to jemný posun, ale odstraněním nutnosti vytvořit veřejný odkaz pro sdílení s ostatními bude vaše Fotky Google mnohem bezpečnější.

Google nám konečně dal možnost sdílet přímo s ostatními uživateli Google ve sdílených albech, podobně jako v prosinci přidala společnost k jednorázovým fotografiím. Toto bude nyní výchozí při sdílení ve Fotkách Google, které nahradí „sdílený odkaz“, který byl dříve hlavní možností.

Stále máte možnosti: Google říká, že budete i nadále moci sdílet alba s odkazem, který lze poté vložit do e-mailu, textu nebo na web pro lidi bez účtu Google. Budete také moci zapnout nebo vypnout sdílení odkazů a rozhodnout se, zda chcete, aby lidé, se kterými sdílíte, přidávali fotografie do vašich alb. Můžete také odebrat lidi, kteří také vezmou vše, čím přispěli.

Sečteno a podtrženo: Ať už používáte Fotky Google ke sdílení jednotlivých obrázků nebo celých alb, je hezké se nemusíte bát, že odkaz, který jste vytvořili ke sdílení, byl rozdán komukoli jinému. Je ještě lepší vědět, že můžete použít odkaz na alba, která chcete předat lidem, které možná neznáte. Nová pravidla sdílení jsou nyní platná.

Přes: Forbes

Další informace o Fotkách Google