Skip to content

Jak chce YSL barevně sladit rtěnku

9 de Září de 2021
persoysl 0a20168be4e7406d86c0488bfc855bb6

Klíčové informace

  • YSL’s Rouge Sur Mesure je v současné době k dispozici pouze beta testerům – za 299 $.
  • Vyměnitelné kazety vám umožní vyměnit skupiny barev.
  • Aplikace Rouge Sur Mesure provede analýzu vašeho oblečení a namíchá odpovídající barvu.
To je Yves Saint Laurent Beauté Rouge Sur Mesure Powered by Perso. Co? Je to rtěnka s podporou Bluetooth a aplikací, která dokáže namíchat jakýkoli odstín, který byste chtěli. No, ne žádný odstín, ale jakýkoli odstín červené/hnědé/narůžovělé rtěnky. Strojek na rtěnku YSL se spojí s aplikací, která vám umožní vybrat barvu. Můžete jej vytočit pomocí barevného kolečka, porovnat barvu z jakékoli fotografie nebo přidat selfie, v takovém případě může aplikace analyzovat váš outfit a vybrat barvu, která odpovídá. Ale kdo to bude používat? „Je to drahé pro jednotlivce a profesionální vizážisté už míchají vlastní barvy okem z palety,“ řekla profesionální módní stylistka Nuria Gregori. Lifewire v rozhovoru. „A velké společnosti již dávají k dispozici obrovskou škálu barev.“

Beta tester

Pokud chcete vyzkoušet Rouge Sur Mesure, budete se muset zaregistrovat do beta verze a také zaplatit 299 $. Vypadá to jako dost špatný způsob, jak testovat věci. Na druhou stranu je pravděpodobnější, že je to jen způsob, jak získat nějaké rychlé peníze. Přesto souhrn uvádí, že účastníci „obdrží dárek dvěma bezplatnými sadami kazet podle vlastního výběru (v hodnotě 180 USD)“, což nám alespoň dává představu o ceně náplní. „Kosmetické společnosti si nehrají jen s barvami. Nyní je to také o hraní s texturou.“ Když pomineme náklady, namíchat si takto vlastní rtěnku by mohl být dobrý nápad. Určitě by se zabránilo spleti starých rtěnek na dně tašky, doplněné barvami, které milujete, ale už je nikdy nepoužijete. Schopnost vytočit malé dávky barvy je nejen méně nehospodárná, ale nakonec může být levnější, pokud opravdu máte drahý zvyk.

Správa Rouge Sur Mesure společnosti YSL

Do zařízení je vložena sada tříbarevných kazet. Existují čtyři takové sady: červené, akty, pomeranče a růžové. Pokud někdy překročí podivnou fázi beta a stane se produktem, pak si možná budete moci koupit rozšířené barevné řady. Barvy se dávkují do malého kompaktu na vrchu jednotky, který se míchá a nanáší štětcem. Tento kompakt se odpojí, takže můžete nechat samotný stroj doma.

odnímatelný kompakt Yves Saint Laurent Beauté Rouge Sur Mesure

Jedním pozitivním aspektem je, že barvy jsou ve všech jejich jednotlivých válcích, takže teoreticky by mohly být nahrazeny samostatně, namísto nahrazení celé sady jen proto, že dojde jedna barva. Pokud jsme se však něco dozvěděli z tiskařského průmyslu, pak je to nepravděpodobný obchodní model. „Kosmetické společnosti si nehrají jen s barvami. Nyní je to také o hraní s texturou. Možná budete chtít něco lesklého nebo úplně matného, ​​něco, co můžete nosit celý den v práci, nebo to je pro rty velmi výživné,“ říká Gregori. „Je to drahé pro jednotlivce a profesionální vizážisté už míchají své vlastní barvy okem, z palety.“ Rouge Sur Mesure není jediným gadgetem souvisejícím s krásou na CES, ale může být nejzajímavější. Například Lumini PM je chytré zrcadlo, které analyzuje vaši pokožku a navrhuje produkty pro péči o pleť a kosmetiku, což zní jako sen obchodníka. Rouge Sur Mesure by na druhé straně mohl být skutečně užitečným gadgetem, i když drahým. Naštěstí jsme ušli dlouhou cestu od dob, kdy „gadgety pro ženy“ znamenaly vydání růžové verze nejhoršího produktu v sestavě. V dnešní době je mnohem více spotřebitelských technologií neutrální, navržených tak, aby se vešly do domácnosti, než aby byly prodávány podle barvy mužů nebo žen. Jedna poznámka pro výrobce miniaplikací: do všeho, co vyrobíte, nemusíte dávat modré LED diody. Jen říkám. Chcete více? Podívejte se na veškeré naše pokrytí CES 2021 právě zde.