Skip to content

Jak hledat filtry na Instagramu

13 de Červenec de 2021
0012 9999fc92e99743a39725b318acce28d0

Co je třeba vědět

 • Otevřete fotoaparát, poté potáhněte prstem doleva po ikonách v dolní části obrazovky, dokud a klepněte na ikonu Zvětšovací sklo (Procházet efekty).
 • Chcete-li najít filtry od konkrétního tvůrce, přejděte do jeho profilu a klepněte na ikonu smajlík nad jejich mřížkou a vyberte filtr, který chcete vyzkoušet.
 • Chcete-li poslat filtr Instagram kamarádovi, otevřete filtr ve fotoaparátu a klepněte na název filtru v dolní části obrazovky a potom klepněte na Poslat komu.

Tento článek vysvětluje, jak hledat filtry na Instagramu pomocí mobilní aplikace pro iOS a Android.

Jak hledat filtry na Instagramu

Filtry Instagramu používají rozšířenou realitu k přidání speciálních efektů do vašich příběhů a příspěvků na Instagramu. V aplikaci je integrováno několik filtrů, ale jsou k dispozici tisíce dalších. Zde je návod, jak vyhledat filtry Instagramu:

 1. V aplikaci Instagram otevřete fotoaparát a přejeďte prstem doleva přes ikony v dolní části obrazovky, poté klepněte na Zvětšovací sklo (Procházet efekty).

 2. Klepněte na jeden z filtrů, které vidíte, nebo přejeďte přes kategorie v horní části aplikace. Chcete-li vyhledávat podle jména / klíčového slova, klepněte na ikonu Zvětšovací sklo.

 3. Když klepnete na filtr, zobrazí se náhled. Klepněte na Zkus to nebo klepněte na šipka dolů ke stažení filtru.

 4. Klepněte na OK pro uložení filtru. Když se vrátíte zpět do fotoaparátu, přejetím prstem doprava po ikonách v dolní části obrazovky vyhledejte nový filtr.

  Ikona OK a Filtr v aplikaci Instagram.

Jak najít filtry Instagramu podle autora

Uživatelé Instagramu mohou vytvářet a nahrávat své vlastní filtry pro ostatní. Chcete-li stáhnout filtr od konkrétního tvůrce, postupujte takto:

 1. Najděte profil tvůrce a klepněte na ikonu smajlík nad jejich mřížkou.

 2. Klepněte na požadovaný filtr a potom klepněte na Zkus tonebo klepněte na ikonu šipka dolů ke stažení filtru.

 3. Pořiďte fotografii nebo nahrajte video pomocí filtru a poté je sdílejte se svými přáteli.

  Ikony Smiley, Vyzkoušejte to a Záznam v aplikaci Instagram.

Získejte filtry Instagramu od přátel

Podívejte se na skvělý filtr na Instagramu svého přítele, který si chcete vyzkoušet sami? Přejděte na příspěvek s požadovaným filtrem a klepněte na název filtru ve spodní části obrazovky. Poté můžete klepnout na Zkus to nebo klepněte na šipka dolů zachránit to. Váš přítel vám také může poslat filtr tak, že přejde na filtr v jeho fotoaparátu a klepne na ikonu název filtru v dolní části obrazovky a klepněte na Poslat komu.

Název filtru Sparkles a Odeslat v aplikaci Instagram.