Skip to content

Jak integrovat Skype s Mozilla Thunderbird

16 de Srpen de 2021
illustration of smart phones and cloud against blue background 594832411 5af5f86f6bf0690036a7969e

Koncept sjednocené komunikace má za cíl dát vaše kontakty na dosah, ať jste kdekoli. Je vhodné kliknout na jméno kontaktu nebo osobní údaje v e -mailové zprávě a zahájit hovor, aniž byste museli spouštět softwarový telefon. Toho můžete dosáhnout integrací softwarové služby VoIP, jako je Skype, do e -mailového klienta Thunderbird.

Jak volat přes Skype z aplikace Thunderbird

Váš počítač používá obslužný protokol protokolu k řízení způsobu zahájení volání nebo přenosu dat přes internet. Každá aplikace pracuje s protokolem reprezentovaným předponou, jako je http: pro webové stránky, sip: pro protokol zahájení relace a skype: pro volání Skype. Integrační aplikace identifikuje telefonní čísla v e -mailových zprávách a jinde a pomocí obsluhy protokolu ji namapuje na příslušný identifikátor ve službě. V důsledku toho jediným kliknutím vyvoláte volající aplikaci kontakt.

Zde je několik doplňků Mozilla pro volání přes Skype kliknutím na kontakty v Thunderbirdu. V okolí jich není mnoho. Z těch málo, které existují, jsou tyto dva nejaktuálnější. Mají trvalou podporu a uspokojivě dodávají zboží.

Jak používat Telify na Thunderbirdu

Doplněk Telify funguje jak na Thunderbirdu, tak na Firefoxu, což znamená, že pomocí něj můžete klikat na čísla a kontaktní informace v e-mailových zprávách a na webových stránkách. Telify identifikuje čísla a nabízí rozevírací nabídku citlivou na kontext, která uživateli umožňuje vybrat si, kterou službu použije pro volání. Funguje s několika klienty Skype a SIP, Netmeeting a několika klienty VoIP třetích stran.

Jak používat TBDialOut na Thunderbirdu

Doplněk TBDialOut přidává tlačítka na panelu nástrojů a poskytuje kontextové možnosti nabídky a odkazy na telefonní čísla, na která lze kliknout. Rovněž odkazuje přímo na váš adresář Thunderbirdu. TBDialOut funguje výhradně s Thunderbirdem, a proto je dobře integrovaný. TBDialOut však již nedostává aktualizace, takže nemusí být kompatibilní s nejnovější verzí Thunderbirdu.