Skip to content

Jak odstranit Grindr

2 de Srpen de 2021
GettyImages 1133233058Cropped 60309589519f4d36a19d3364345fece5

Jednoduchým odstraněním aplikace Grindr z mobilního zařízení ve skutečnosti neodstraníte svůj účet a profil Grindr. Musíte udělat několik dalších kroků. Následující pokyny by měly fungovat pro zařízení Android i iOS.

Jak odstranit účet a profil Grindr v systému Android

Odstranění účtu a profilu Grindr ze zařízení Android je trochu náročnější, než když používáte zařízení iOS. Níže uvedené pokyny vás provedou odstraněním vašeho účtu a profilu Grindr v systému Android.

  1. Otevřete na svém zařízení Android aplikaci Grindr. Na hlavní obrazovce klepněte na ikonu svého profilu; měl by mít tvar kruhu a měl by se nacházet v levém horním rohu.

  2. Měla by se zobrazit nabídka profilu. Chcete -li se dostat do nastavení aplikace Grindr, klepněte na žlutou Nastavení ve spodní části nebo klepněte na svůj profilový obrázek a poté klepněte na šedou Ozubené kolo ikona, která je nyní v pravém horním rohu.

  3. Klepněte na Deaktivovat > Smazat účet.

  4. Na další obrazovce vyberte ze seznamu uvedených důvodů důvod, proč byste mohli smazat účet Grindr, nebo klepněte na Přeskočit.

  5. Na další obrazovce ověřte svůj účet zadáním své e -mailové adresy do vyhrazeného prostoru a potom klepněte na Odstranit profil dole.

  6. Na obrazovce může blikat červeno -bílé dialogové okno s upozorněním, že „všechny vaše informace budou trvale odstraněny ze systému Grindra“. Klepnutím na potvrďte smazání svého profilu a účtu Smazat účet v tomto dialogovém okně.

Jak odstranit účet a profil Grindr v systému iOS

Pokyny pro smazání vašeho účtu Grindr se v systému iOS liší jen nepatrně než v zařízení Android. Jsou však jednodušší a nevyžadují tolik kroků.

  1. Otevřete na svém zařízení iOS aplikaci Grindr. Na hlavní obrazovce klepněte na ikonu svého profilu. Měla by mít tvar kruhu se siluetou osoby uvnitř kruhu.

  2. Vybrat Ozubené kolo ikonu v pravém horním rohu obrazovek.

  3. Klepněte na Odstranit profil, který by měl být umístěn ve spodní části této nabídky.

  4. V tuto chvíli by to podle Grindra mělo dokončit smazání vašeho profilu a účtu iOS.

Je možné potvrdit smazání účtu Grindr a profilu?

Spíš ne. Opravdu neexistuje ověřený způsob, jak potvrdit, že váš účet a profil byly odstraněny, ale podle Grindra, pokud jste svůj profil smazali, ve skutečnosti nemají žádný způsob, jak obnovit tyto nebo tyto informace. Pokud se tedy rozhodnete vrátit se na Grindr, budete potřebovat zcela nový profil. Pokud jste byli předplatiteli Grindr Xtra, budete stále muset zrušit všechna předplatná související s účtem Grindr, který plánujete odstranit. Tato předplatné nezmizí jednoduše proto, že jste smazali svůj profil a účet.